Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Майже 12 годин у Славутичі обирали запобіжний захід підозрюваним у вбивстві Юрія Булата (відео)
Карантин

Майже 12 годин у Славутичі обирали запобіжний захід підозрюваним у вбивстві Юрія Булата (відео)

Майже 12 годин у Славутичі обирали запобіжний захід підозрюваним в жорстокому убивстві колишнього військового Юрія Булата.

Нагадаємо, у ніч проти 21 липня троє молодиків напали на чоловіка та зарізали його. Усе зафіксували камери спостереження. Щоб підозрюваних не відпустили на волю, під судом чатували місцеві. Однак запобіжний захід вчора так нікому і не обрали. Детальніше у сюжеті.До 23 години місцевий суд Славутича намагався загратувати 3 підозрюваних у вбивстві Юрія Булата, проте так і не спромігся. Зухвале вбивство викликало хвилю народного обурення. Місцеві жителі прийшли до суду з вимогою справедливого рішення.

Відео нападу зафіксували камери спостереження. Юрій з друзями вийшов з нічного бару, коли до них підійшли 3 і почалася бійка. Михайло, знайомий Юрія, намагався розняти бійців проте не встиг. Один з нападників ударив ножем в шию жертві.

Михайло Тодоров, свідок:
«Я закрыл рану пальцем. Пытался делать ему искусственное дыхание, придержать кровь, но это все было бесполезно. Это была секунда. Думаю, он умер очень быстро».

Доставка

За словами друзів загиблого, вбивцями Юрія є люди, які входять до так званої вірменської банди, яка начебто займається рекетом та розповсюдженням наркотиків. Жителі Славутича говорять про численні випадки нападів цих молодиків на людей. Проте злочини їм сходять з рук.

Анатолій Гладченко, житель Славутича: «Допустим, они сегодня человека избили, забрали у него автомобиль. Он пошел, написал заявление, - они его еще раз побили. Он пошел заявление забрал. Люди в полицию как бы обращаются, потом сразу же забирают заявления, потому что они сразу начинают приставать, родственникам угрожать».

У автомобілі затриманих правоохоронці знайшли ніж зі слідами крові та кастет. Затримані підозру у навмисному вбивстві заперечують. І говорять, що бійку розпочав саме Юрій Булат.

Дмитро Рибак, підозрюваний:
«Он сидел и сказал: «Чего смотришь?» А я ему: «Чего ты смотришь?» И все, началось. Он меня начал тянуть на улицу, мол, пошли на улицу, я тебе объясню».

Зранку суд Славутича продовжить розглядати міру запобіжного заходу. Місцеві жителі погрожують судом народним, якщо підозрюваних відпустять.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрій Булат, вбивство, Славутич, суд, запобіжний захід, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект