Інтелектуали та примітиви.

29 Ноября 2012 10:20   Просмотров: 2140
Метки: Інтелект
Нравится Рейтинг поста: 0

Блоги Города потроху звільняються від примітивів. Після загального обурення поменшало сісьок-пісьок (а можливо і взагалі зникли), орієнтованих на спілкування на рівні найпростіших інстинктів. Freddy_Krueger в Притче вбивчо познущався над примітивністю Сергія Стука. Здається, процес пішов, правильний процес.
По суті, йде війна світів між примітивами та інтелектуалами. Примітиви, хоч зовні вони інколи виглядають навіть набагато краще інтелектуалів, всередині вкрай недосконалі, вони не мають в собі інструментів для того, щоб відрізнити гарне і корисне від поганого та шкідливого.
Ось в 17-му році шарикови-швондери розгулялися – давайте вб’ємо Царя і заживімо щасливо! Застерігали ж їх інтелектуали преображенські, але де там!
Діти швондерів продовжують свою справу і понині. Ось взяти, для прикладу, блог smeharadi в котрому він порівнює урядовців та депутатів з презервативами. Але про те, хто їх обрав, хто і з допомогою яких видань в Чернігові за них агітував – жодного слова! Вони, азарови з нардепами у всьому винні! Погляньте, smeharadi на наведений вгорі малюнок з інету, ні на яку думку не наштовхує?
Може вже час припинити зосереджувати увагу на наслідках і почати говорити про причини? Але ж для цього потрібен розум, потрібні знання і відповідна культура, скаже smeharadi! Вірно. І іншого шляху, окрім як тому вчитися, немає. Вірніше є, але то не шлях, то процес ганебного падіння в небуття…

Добавить в: