Блоги

 • ДемократіяВід незадоволення до... + 1'R

  tregube 0 1888

  Нещодавно написав про Три щаблі незадоволення. Дивлячись на останні блогові записи, приміром Украинский «ЧЕМОДАН» та То ли ещё будет - 2. бачу, що все йде по плану. Та й по життю бачу зростання агресивності незадоволеного очікування.
  Звісно, народ вважає, що робить все правильно – за когось якось голосує, і потім чекає, що життя покращиться. Чому і за рахунок чого покращиться, невідомо. В кінці кінців не може ж воно безкінечно погіршуватись?
  Власне, життя і покращується… для тих, хто вішав людям локшину на вуха та давав труйку для жуків в руки.
  І знову ті самі питання – що ж робити?
  І від мене та сама відповідь – вчитися. Вчитися бути громадянами, вчитися ефективно управляти своєю країною. Знаємо математику, знаємо мову, знаємо фізику та ще дещо – чудово, ми вже є раби для інших, котрі володіють суспільними знаннями.
  Хочемо бути не рабами а господарями своєї країни, потрібно вчитися її творенню і розвитку.  ...

  Метки: Інтелект
 • ДемократіяХартія вільної людини? 0'R

  tregube 9 2906  Сьогодні група 1-грудня має презентувати розроблену нею Хартію вільної людини. Два слова з цієї назви мені подобаються, а от третє викликає велике занепокоєння. Хартія і людини, це добре, це правильно, ці два слова дозволяють сподіватися, що група оприлюднить щось на зразок осучаснених, відповідних потребам сьогодення заповідей Ісуса Христа для багатостраждального українського народу, котрий совкові мойсеї ось вже 20 років ведуть з комуністичного в таке ж саме первісно-общинне рабство. Звернення не до якихось там «еліт», а звернення безпосередньо до людей, це дуже вірно, це звернення до тих, від чиєї діяльності або бездіяльності в Україні залежить все інше.
  Отже, чекаю від групи 1-го грудня заповідей і програми дій для пересічного українця, скориставшись котрими останній зможе впевнено йти до успішного щасливого життя, будувати досконале суспільство й державу та вести за со  ...

  Метки: Інтелект
 • ДемократіяТри щаблі незадоволення. 0'R

  tregube 2 3405

  Звісно, хотілося б писати в розрізі творчих зусиль, але то більш високий рівень, на сьогодні доступний одиницям. Отже, розмова піде про досяжне.

  Щабель перший – безадресне незадоволення (вік немовляти).
  Це незадоволення немовля, котре тільки відчуває дискомфорт не розуміючи його суті. Холодно, голодно, мокро – немовля кричить, сподіваючись, що хтось прийде і усуне причину дискомфорту. Те саме відбувається і з сьогоднішніми дорослими українцями – газ дорогий, зарплати малі, роботи немає, чиновники підлі й вкрай корумповані… Українець-немовля стогне, жадаючи приходу батьків. А-у-у, знайдіться батьки! Льоні, віті, юлі – прийдіть, станьте добрими татами і мамами, допоможіть усунути дискомфорт! Втім, багато хто звикає до дискомфортних умов і починає вважати «холодно, голодно й мокро» нормою свого життя.

  Щабель другий – адресне н  ...

  Метки: Інтелект
 • ДемократіяІнтелектуали та примітиви. 0'R

  tregube 3 2140


  Блоги Города потроху звільняються від примітивів. Після загального обурення поменшало сісьок-пісьок (а можливо і взагалі зникли), орієнтованих на спілкування на рівні найпростіших інстинктів. Freddy_Krueger в Притче вбивчо познущався над примітивністю Сергія Стука. Здається, процес пішов, правильний процес.
  По суті, йде війна світів між примітивами та інтелектуалами. Примітиви, хоч зовні вони інколи виглядають навіть набагато краще інтелектуалів, всередині вкрай недосконалі, вони не мають в собі інструментів для того, щоб відрізнити гарне і корисне від поганого та шкідливого.
  Ось в 17-му році шарикови-швондери розгулялися – давайте вб’ємо Царя і заживімо щасливо! Застерігали ж їх інтелектуали преображенські, але де там!
  Діти швондерів продовжують свою справу і понині. Ось взяти, для прикладу, блог smeharadi в котрому він порівнює урядовців та депутатів з презерватива  ...

  Метки: Інтелект
 • ДемократіяІнтелектуалам. 0'R

  tregube 30 2505

  В тих, хто спілкується і намагається щось пояснити, можна знайти багато недоліків. Але ті, котрі мовчать, як правило, виявляються одним суцільним недоліком. Ось така, для початку, маленька ода тим відважним, котрі виносять свої думки на загальний розгляд - саме вони роблять світ розумнішим. Якщо ж оприлюднені думки не сприяють покращенню, значить то не думки, то щось інше.

  Коментар пані Алли з Колонки редактора.

  Filka 14 Ноября 2012 г. (20:15)
  публичным домом этот салон называете - вы, я могу его так назвать, кто угодно, а толку? по нашему украинскому законодательству - это салон массажа. его проверяли, еще раз повторюсь, милиция, сбу. а то что на том сайте размещено - нас не должно волновать, если это не волнует милицию. на каких основаниях, например наш рекламный менеджер откажет в рекламе? что он считает - это публичный дом? а ему - на стол документ с разрешением. я, например, в некоторой степени считают публичным домом - наш горсовет, и то чем   ...

  Метки: Інтелект