Про дебілів

10 Ноября 2010 10:42   Просмотров: 2012
Метки: дебіли
Сьогодні зранку заходжу в свою електронну поштову скриньку. Поки завантажуються потрібні фото - читаю топ новин на головній укрнету.
1. дебіл аграрної промисловості Присяжнюк пропонує повінстю заборонити імпорт тих овочів і фруктів, які вирощуються в Україні. при цьому його не хвилює, що майже всі українські овочі і фрукти не можуть вирощуватися і потрапляти на прилавки цілий рік. і приклад з підтримкою вітчизняного автобудування його теж нічому не вчить.
2. дебіл освіти і культури Собачнік підняв плату за пробне тестування. на 20 гривень за кожен тест. отже, якщо завтрашній абітурієнт захоче випробувати свої сили, то має викласти приблизно 250 гривень за мінімальний набір з трьох предметів.
3. заступник керівника "Укрзалізниці" підкинув нову ідею, де взяти кошти. наші поєздаті поєзди стануть дорожчими, але тільки для пенсіонерів, інвалідів і пасажирів з дітьми. тобто для тих, хто з об'єективних причин купує квитки на нижні полички. от саме нижні місця і планують зробити дорожчими. цікаво, а бокові місця зроблять дешевшими? і ще, оскільки частину поїздки пасажир з верхньої полички сидить на нижній, то чи матимуть право ті, хто купив дорожчий квиток на нижню поличку, вимагати з "верхнього" пасажира компенсацію за сидіння?

коротше, покращення життя вже сьогодні і, не доведи господи, ще й завтра.
Добавить в:


ЦентрКомплект