Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Блоги

 • читанкафєєрічєскій пі*дєц + 4'R

  kirya 13 10785

  не міг утриматися і не запостити сюди фотку з сайту "Остров".
  Вчора наш Яник-овоч з якихось там справ був в Єнакієвому.
  місцеві чиновники не придумали нічого кращого, ніж привітати його ось так.  як на мене, це фото - найяскравіша ілюстрація того самого "менталітету", про який так багато говорять, що аж тіпає від одного цього слова.
    ...

 • читанказимові види спорту повиздихають 0'R

  kirya 13 1946

  вчора один з авторитетних спортивних сайтів опублікував інформацію, згідно якої наші підараси у владі з березня припинять фінансування всіх зимових видів спорту (окрім біатлону і хокею).
  відразу згадався кандидат на посаду міністра спорту Корж, який заявляв, "навіщо нам всі інші види, крім біатлону, який приносить нагороди"?
  тоді з полегшенням наші "тренери-зимовики" зітхнули, коли Коржа не призначили. тепер Сабачнік "без оголошення війни", схоже реалізує ці ж самі ідеї.
  правильно, панове ригиАнали, нафіга нам спорт? спортсменів всіх - в шахти. і біатлон можна прикрити. хай буде лише Шахтьор. а потім, щоб зекономити, можна закрити всі спортшколи, загальноосвітні школи і державні ВНЗ. і лікарні. ото яка економія буде! а в шахтах можна й без освіти працювати.
  Передбачаю обурення певних людей, мовляв, інформація неофіційна і все це "лож,піздьож і провокація". буду радий, якщо так. але...
  1. заяви Коржа
  2.   ...

  Метки: дебіли
 • читанкаПро дебілів 0'R

  kirya 36 2319

  Сьогодні зранку заходжу в свою електронну поштову скриньку. Поки завантажуються потрібні фото - читаю топ новин на головній укрнету.
  1. дебіл аграрної промисловості Присяжнюк пропонує повінстю заборонити імпорт тих овочів і фруктів, які вирощуються в Україні. при цьому його не хвилює, що майже всі українські овочі і фрукти не можуть вирощуватися і потрапляти на прилавки цілий рік. і приклад з підтримкою вітчизняного автобудування його теж нічому не вчить.
  2. дебіл освіти і культури Собачнік підняв плату за пробне тестування. на 20 гривень за кожен тест. отже, якщо завтрашній абітурієнт захоче випробувати свої сили, то має викласти приблизно 250 гривень за мінімальний набір з трьох предметів.
  3. заступник керівника "Укрзалізниці" підкинув нову ідею, де взяти кошти. наші поєздаті поєзди стануть дорожчими, але тільки для пенсіонерів, інвалідів і пасажирів з дітьми. тобто для тих, хто з об'єективних причин купує квитки на нижні полички. от саме ниж  ...

  Метки: дебіли
 • читанкаПро дебілів і дітей 0'R

  kirya 12 2919

  П'ятирічні вихованці Будинку дитячої творчості в районному центрі Кремінна Луганської області вивчили і виконують нову пісню.
  Пісню "Дядя Витя" (дебіл №1), написав керівник колективу, 68-річний Олександр Мірошниченко (дебіл №2).
   
  Текст пісеньки - в кращих традиціях:

  "Дядя Витя, сильный и большой!
  Дядя Витя, дяди лучше нет!
  Дядя Витя Янукович -
  Умный президент.
  Пусть везде отныне
  Песенка летит.
  По всей Украине
  Пусть она звучит! "

  Автор тексту і мелодії сподівається, що колись його твір оцінить і сам герой пісеньки.

  А ще цей старий маразматик лякає нас тим, що у нього готова ще одна пісня про "Дядю Вітю" - більш доросла. 

  Цікаво, що батьки (дебіли №3, №4 і т.д.) згвалтованих піснею дітей нормально поставилися до номеру. Знайшлася лише одна нормальна матуся, яка забрала свою доньку з гуртка.   ...

  Метки: діти, дебіли
 • читанкаП…ння життя вже сьогодні? (слово допишіть самостійно) 0'R

  kirya 155 2381

  Відпускні ціни на природний газ для населення з 1 серпня зростуть на 50%.

  Відповідне рішення затверджено 13 липня постановою Нацкомісії регулювання електроенергетики.

  Цього ж дня постанова зареєстрована в Мінюстиції.

  А як виправдовували здачу Севастополя, атомної енергетики, літакобудування?.. Саме тим, що газ дешевий отримали.

  Запрошуються до обговорення всі прихильники Янук-Овоча. Перед початком обговорення, бажано увімкнути мізки. Бажаю вам взимку не мерзнути.

  P.S. аргументи типу «якби виграла Тимошенко – було б ще гірше» будуть за вагомістю прирівнюватися до аргументів на кшталт «сам дурак».
    ...

Error: Incorrect password!