Радио
Радио

Бєспрєдєл в Шахтьорске

26 Апреля 2012 14:07   Просмотров: 6886
Метки: рабовласництво, донбас, повбивав би
Нравится Рейтинг поста: + 6
не знаю, чи дозволені тут перепости, тому скажу кілька слів від себе, а потім - читайте повінстю за посиланнями, якщо буде бажання
Отже, в Шахтьорске, в місцевому педучилищі викладачі придумали примусово виганяти учнів на суспільні роботи - прибирати не лише територію навчального закладу, а й там, де прибирати мають комунальники - вздовж траси Донецьк-Ростов, біля сміттєзвалища. це замість пар. при цьому все обладання (лопати, граблі, рукавички) учні, ніби-то, мають купувати самостійно.
все це продовжується не перший рік. але я зараз навіть не про це (хоча така ситуація, яку відкрито підримує мер - ганебна сама по собі).
справа в тому, що одна дівчина з училища на камеру висловила незгоду з таким навчально-виховним (?) процесом. після цього адмінстрація закладу публічно в актовому залі на очах у однокурсників та викладачів "ставіла на від" цій дівчині.
після цього її фактично на добу закрили в кімнаті в гуртожитку, забрали мобільний телефон та ноутбук. зараз журналісти і блогери з Донецька намагаються привернути увагу до цього беззаконня.

більше інформації (і відео) - тут:
frankensstein.livejournal.com/289354.html
frankensstein.livejournal.com/290016.html

Добавить в: