Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Максима Пишняка » Професійність одного чернігівського інтернет видання.

Професійність одного чернігівського інтернет видання.

31 Января 2015 03:27   Просмотров: 3734
Метки: змІ, бізнес, депутати, міська рада, податки
Нравится Рейтинг поста: + 2
Не чекав, що інтернет видання Чернігова "Високий Вал" настільки тенденційно висвітлить розгляд підвищення податку для підприємців на сесії міської ради у Чернігові.

По-перше, тут
https://www.facebook.com/SVOBODA.FM/posts/1037515676263918
і тут
https://www.facebook.com/SVOBODA.FM/posts/1037423586273127
редакція інтернет видання вважає, що кожен підприємець Чернігова працює на ринках міста. А це, сподіваюсь не так.
Але це так, дрібниці, які тим не менш дозволили зробити іншу, більше суттєву маніпуляцію журналістами "Високого Валу" під №4 (дивіться нижче).

По-друге, тут //newvv.net/economic/chernigov/236922.html редакція "Високого Валу" із симпатією ставиться до позиції депутата Тарасовця, і навпаки - з антипатією до думки депутата Мороза. Роблю такий висновок, бо у тексті статті двічі втокмачується читачеві
а) "Тарасовець запропонував Морозу ... ЗНИЗИТИ оренду до рівня магазинів."
б) "ТІЛЬКИ ЗАРАЗ Тарасовець нападав і закликав Мороза ЗНИЗИТИ оренду на ринках."
АЛЕ інше інтернет видання, де працює один суспільний кореспондент, виклало відео https://www.youtube.com/watch?v=X_qiyjZQiSY, яке не дозволяє зробити настільки однозначні висновки, що їх зробив "Високий Вал".

По-третє, тут //svoboda.fm/chernigov/236942.html у ЗМІ "Високого Валу" читаємо "кілька депутатів групи «Рідне місто» ... не проголосували за це ... На сесійній прямій трансляції це починається на 1 годині 4 хвилини 40 секунд."
Вибачте, але нічого не видно на телеекрані, що показував результати поіменного голосування - усе розмите і не чітке. Я вже мовчу про те, що якість звукозапису події, м'яко кажучи, невисока, і це є спільною проблемою усіх медіа на сесіях міськради.

По-четверте, у тій же статті //svoboda.fm/chernigov/236942.html журналісти "Високого Валу" пишуть "що кілька депутатів групи «Рідне місто», які чи найбільше «драли горло» за зменшення податків для підприємців, в результаті не проголосували за це."
Тут автори матеріалу забувають, що ця група депутатів боролася за зменшення податків У ПЕРШУ ЧЕРГУ для підприємців, що працюють на ринку. Докази? Я не побачив перед міськрадою справжнього мітингу підприємців-нериночників. Був великий пікет підприємців, що працюють на ринках Чернігова.

То я запитую "Високий Вал", чи були залишені незмінними ставки податків для підприємців-риночників чи ні?
Ваше неконкретне
"за зменшення податків для підприємців [яких підприємців, на яких групах, із якими виключеннями? - примітка моя, Максима Пишняка], в результаті не проголосували ЗА ЦЕ [за що за це? - примітка моя знову ж]."
- аж ніяк не допомагає зрозуміти, що відбулось насправді.
Добавить в: