Привіт "темникам"

23 Апреля 2014 14:23   Просмотров: 7058
Метки: темники, журман, змІ, преса, майдан
Нравится Рейтинг поста: + 1
Нова, найдемократичніша і "в дошку" українська влада з Чернігівської ОДА розпочала розсилку редакціям ЗМІ області так званих "темників". Це такі листи з органів влади, про які я востаннє чув за часів Кучми. 

У наведеному нижче документі новий заступник голови ОДА пан Журман вирішив розповісти, що саме слід ПРОПАГУВАТИ у ЗМІ області. Може, наступного разу розповість, ЯК? 
Особливо цікаве виділене жирненьким. Бо це така штука, що залежить від "точки сидіння" і ще деяких... точок.
.

УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000, тел./факс (0462) 67-50-71, e-mail: post@regadm.gov.ua, код ЄДРПОУ 00022674

23.04.2014 № 04-06/1749 На № від
Шановні керівники засобів масової інформації!
У цей непростий для України час, за складних внутрішньо- та зовнішньополітичних обставин окремі особи та організації намагаються дестабілізувати ситуацію як в країні загалом, так і у Чернігівській області зокрема, та здійснюють спроби посягання на суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
Україна зараз потребує, аби кожен її свідомий громадянин відповідно до своїх можливостей долучився до процесу стабілізації та мирного врегулювання ситуації в державі, посприяв громадському об’єднанню та порозумінню.
Громада Чернігівщини вже зробила чимало, аби зберегти злагоду в області. Як вказав голова обласної державної адміністрації під час форуму «Чернігівщина — за єдність України!», наша область була, є і буде територією спокою, толерантності та розвитку, де представники усіх національностей і віросповідань знаходять порозуміння.
Задля підтримання миру і злагоди та продовження руху до консолідації суспільства, звертаємось до вас з проханням сприяти підготовці і розміщенню у ваших ЗМІ матеріалів, спрямованих на патріотичне виховання громадян, підтримку єдності та цілісності України, формування позитивного та партнерського ставлення до Збройних сил України, демонстрацію кращих прикладів відданості нашій державі.
Просимо також залучити інформаційні ресурси, які є у вашому розпорядженні, до подолання проявів ксенофобії, расизму та спроб розпалювання ворожнечі щодо окремих соціальних чи етнічних груп, недопущення пропаганди порушення рівноправності громадян за політичними переконаннями, попередження конфліктів на міжетнічному та міжконфесійному рівні чи будь-яких дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності й суверенітету України. Переконані — засудження засобами масової інформації сепаратизму, тероризму та інших радикальних дій, що загрожують безпеці України, відіграє суттєву роль у формуванні суспільно-патріотичної думки населення області.


З повагою
Заступник голови — керівник апарату
обласної державної адміністрації
С. М. Журман
Добавить в: