• Брухт ДальнобойСервис


Просто гарний лист...

9 Апреля 2008 00:18   Просмотров: 3459
Метки: просто гарний лист
Сьогодні тільки вівторок – наче тільки початок тижня, а таке враження, що він уже триває набагато більше…
Якісь такі дуже важкі ці дні. А може весна?
Відкриття медіа-центру, якісь незрозумілі образи, чиїсь наїзди, Соболєв, презентація проекту „Слухай Чернігівське”, початок проекту „Громадська позиція”, акція по проспекту Перемоги, громадське спостереження за тестуванням випускників шкіл, газети, коментарі… І наче все нормально, а радості чи задоволення ніякого. Якось все тускло і нецікаво. І навіть дзвінок друга з стадіону „Гагаріна” та повідомлення про перемогу „Десни” (про яке нас пізніше поінформував Chernigovec), а пізніше – цікава гра британців в чвертьфіналі Ліги та кухоль пива не врятували ситуацію…

І ось, коли збирав папірці на робочому столі перед тим, як чимчикувати додому по вулицям нічного Чернігова (як завжди, темним і з нерівною дорогою, тому, супроводженою кількома „нехороших слів”) натрапив на один лист, який надзвичайно підняв настрій, хоч і в кінці дня.

Юрист нашої громадської приймальні залишив на моєму столі лист, який принесли сьогодні вдячні мешканці будинку по вулиці Мстиславській. Це дуже цікава і довга історія кількох років „війни” мешканців будинку з керівництвом ЖЕКу № 2 та управлінням ЖКГ міської ради.

Люди просили ЖЕК виконати СВОЮ РОБОТУ. На це їм відповіли… що виконали її в останньому кварталі минулого року. Просто, якимось чином, мешканці цього будинку не помітили, що їх під’їзд відремонтували та зробили ще купу робіт.
Колективно всі вони звернулися до громадської приймальні нашої організації. Після цього про це писали газети, було надіслано купа звернень до всіх кого можна і проведено багато іншої роботи. Але все марно.
І ось, сьогодні нам принесли листа вдячності від мешканців 9-ти поверхового будинку. Ось його частина:
„Выражаем огромную благодарность вашей общественной приемной за особо чуткое внимание на наше обращение. После Вашего обращения коммунальное предприятие ЖЕК-2 в нашем доме выполнило такие работы… (перелік)…
Жильцы нашего дома искренне благодарны Вам, инициативным молодым людям, которые отстаивают права населения на полноценную жизнь, заставляя местных чиновников выполнять свою работу, а власть – работать на людей…»
І так далі…


Приємно, що тут скажеш…

Завтра на добу їду в Київ - участь у світовому форумі демократів, тренінг, кілька зустрічей... Тому, чекайте репортажу про "космічні вибори", як то кажуть, з місця подій

Добавить в:
 
 


Центр Комплект