Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог Filka » Національний QUIZ Чернігів, відгук

Національний QUIZ Чернігів, відгук

16 Марта 2020 08:31   Просмотров: 4181
Метки: quiz, відгук
Нравится Рейтинг поста: + 4

Наприкінці грудня я писала свій відгук на гру «Мозгобійня» https://www.gorod.cn.ua/blogs/Filka_26784.html, яка проходить вже майже 2 роки в Чернігові. Восени минулого року в нашому місті стартував схожий за принциповим підходом до організації дозвілля учасників проект Національний QUIZ Чернігів. Піти на Квіз капітан нашої вже перейменованої команди в The Stars пропонував і до цього, а остаточно ми вирішили спробувати свої сили на Квізі після участі в грі «Мозгобійня 18+», про яку навіть зняв телесюжет канал «Новий Чернігів»

https://www.youtube.com/watch?v=NHPyzG4d9Co&feature=emb_logo.

В ході проведення цієї гри деяких учасників, кого збурило, а кого змусила зашарітися пропозиція організаторів здати ведучому свою спідню білизну для додаткових балів. Якщо не помиляюсь, то за трусики давали 1 додатковий бал, за бюсгалтер – 2, чи навпаки))

Приймалася тільки жіноча білизна, що апріорі несправедливо, адже за гендерною ознакою команди були розподілені нерівномірно, до того ж далеко не всі дами готові були розпрощатися, хоча й тимчасово зі своєю білизною. Наприкінці гри, виявилось, що кількість зданої білизни перевищувала кількість дівчат у командах, деякі учасники висували припущення про те, що в перерві можна було спокійнісінько накупити трусів по 29 гривень в АТБ, який знаходиться через дорогу від  клубу Драгон Флай, де проводилися гра, адже умови про те, аби давати саме свою білизну, а не куплено – не було.  Коротше, всі ці маніпуляції з трусами та ліфчиками не всім сподобалися і ми вирішили сходити до Оранж-клубу, що по вул.Пятницькій, де була анонсована гра на честь жіночого свята 8 березня.

Перед цим капітан нашої команди навів справки про те які тури бувають на QUIZ і виявилось, що його проводять українською мовою, на мій погляд – це тільки плюс, і що головне, - запитання десь відсотків на 20-30 стосуються вітчизняних персоналій, а не мастодонтів радянської епохи та інколи ну зовсім невідомих зірок зі США, як це часто буває на «Мозгобійні». Я десь чула вислів, що американці нічого не знають і не хочуть знати, про те, що відбувається за межами їх країни, і тут я десь з ними згодна, в тому питанні, що чому я повинна відслідковувати російських або й радянських зірок, якщо я живу в Україні і в нас взагалі контри з найбільшим нашим сусідом. Мені приємніше вгадувати по фотці  чи по запитанню Тіну Кароль, або Катерину Кухар, ніж Алсу чи Філіпа Кіркорова. Прикро, що в «Мозгобійні» немає прив’язки до тієї країни, де вона проводиться, адже так, на мою думку, було б і приємніше і цікавішеJ

Щодо турів, то здається їх було 8. Призи окрім 1-3 місця дають за останнє (втішальний приз) та за 4. Адже на думку організаторів, найбільш прикро, як правило, почуваються саме ті хто зайняв 4 місце, тобто ті, хто був в одному кроці від призової позиції.

Так як гра була присвячена жінкам, то запитання були дуже прості и звичайно ж пов’язані з жінками. Потрібно було вгадувати пісні, де згадуються жіночі імена, відомих спортсменок, акторок, танцюристок та політиків.

Організатори розказали, що кожного разу стараються вигадати якісь родзинки для проведення гри. Наприклад, цього разу в ході музичного конкурсу треба було вгадувати пісні не за мінусовками, а наживо. Тобто відривки пісень грала дівчина на баяні. Дівчина і її гра мені дуже сподобались, я б задоволенням послухала її виступ окремо, але не всі могли саме в такому виконанні вгадувати пісні, адже вони були попсові, тобто такі, що не зовсім підходять для виконання на такому класичному музичному інструменті.

Також, в якості родзинки, організатори зробили невеличкий конкурс між командами чоловіків та жінок 15 на 15. Тобто від різних команд, яких було 14 виходили дівчата, і відповідно чоловіки. На моніторі публікували запитання з фото, які мали вгадувати по черзі.

Щодо конкурсів, поза рамками самих вікторин, то я вважаю їх дуже доречними, особливо в рамках тематичних ігор, адже це щось типу конкурсів на весіллях, але більш інтелектуальні  і дозволяють людям отримувати більше позитивних емоцій та почувати себе залученими до гри.

В QUIZ, окрім традиційних турів, коли відповіді записуються на картки і здаються для перевірки є ще конкурс капітанів. Якщо не помиляюсь всі капітани були – чоловіки. Чоловіки в ході цього конкурсу підходять до барної стійки випивають по склянці міцного напою та вгадують відповіді. В якості запитань були частини назв та логотипів відомих косметичних брендів. Якщо, не помиляюсь найскладнішими виявились NARS та Estee Lauder.

Окрім цього в залі працювали майстри з набивання тату. Можна було записатися на справжнє татуювання, а в той день вони робили – тимчасові.

Щодо учасників, то я дуже погано запам’ятовую обличчя та назви, до того ж команди можуть міняти назви. Із тих хто на слуху по «Мозгобійні» прийшла команда «Політ нормальний», саме вона і виборола 1 місце, ми посіли – друге, а ось третє зайняла команда судді Деснянського райсуду Андрія Сапона «Акуна матата».  Дуже дивно було зустріти суддю в якості гравця на розважальній грі, але ж, як то кажуть, не кримінальним кодексом єдинимJ

Щодо запитань, то вони були дуже легкі, тож навіть ті команди які зайняли останні місця не почувалися необізнаними, адже кількість балів в них була дуже і дуже пристойна. Як пояснили організатори, такий підхід у виборі запитань вони обрали невипадково, адже хотіли щоб на свято учасникам, а особливо учасницям було весело і ненапряжно, а ось на рейтингових іграх запитання дещо складніше, що підтвердив і наш капітан, який встиг пограти в гру перед цим.

Наприкінці гри всі присутні жінки отримали троянди, що було дуже і дуже милоJ Традиційно в залі працює фотограф, аби ви мали змогу отримати світлини на пам'ять.

В якості ведучого був Павло Вечерський. Якщо на «Мозгобійні» їх міняють, то судячи з фото QUIZ у Фейсбук,  цей ведучий веде ігри постійно. На мою думку, це дуже вдалий вибір, адже за моїми, хоча й не дуже частими спостереженнями, - Павло має таку собі фірмову легкість, не дозволяє собі якихось вульгарних жартів, не акцентує увагу на собі, та й від своїх знайомих, де Павло проводив заходи я чула виключно схвальні відгуки.

Як я чула від учасників нашої команди QUIZ ще тільки набирає оберти по Україні і представлений тільки в декількох містах, але я однозначно рекомендую завітати на одну з їх ігор.

До речі, щодо участі. Я вже неодноразово чула від різних людей, що вони б і хотіли сходити, але ні з ким, бо ніхто з їх знайомих не грає, не наважуються, нема того, хто б організував команду, або ще щось. Можливо треба щось придумати для таких людей, підсаджувати їх до вже створених команд, чи ставити якісь столики де б вони для початку могли споглядати за грою та проаналізувати, чи було б їм таке цікаво, адже це потенціальна аудиторія, яка хоче, але не знаходить  способу приєднатися до гри.

Наступного разу ми хочемо спробувати ще й таку, вже детективну гру: https://www.facebook.com/Saint.twins.cn/, яка проходить в пабі «Zivot A Pivo». Обовязково напишу відгук і про неї.

Добавить в: