Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Иван Матвеев » Vova ZiL Vova - эксклюзивное блог-интервью!!!

Vova ZiL Vova - эксклюзивное блог-интервью!!!

6 Апреля 2008 12:28   Просмотров: 17429
Метки: vova zil vova, интервью
Решил, вот поэксперементировать с блог-интервью. На этот раз Вова Зі Львова! Многа букафф, но ржал патсталом!!!! Читайте, ваши каменты и вопросы увидит и он.


-Отже перше найактуальніше запитання – куди подівся «Вова Зі Львова»?
Вова зі Льовова пішов у піділля, як Підпільний Кіндрат. Благополучно випустив збірку «Вова зі Львова презентує ЙоЙ#1», підготував матеріал для «...ЙоЙ#2» і для сольного альбому з робочою назвою «На зло бикам, на радість Мамі». Одружився. Розлучився. Переїхав мешкати в США. Повернувся. Тепер все знову нормально.

-У тебе був вдалий дебют на М1, хороша розкрутка, стримкий зріст і раптом… затишшя, прокоментуй, що це було – М1 вирішило поекспериментувати з хіп-хопом, і експеримент видався невдалим (вони зрозуміли, що краще заробляти на попсі)? Чи мав місце якійсь конфлікт?
Експеримент видався вдалим, бо 20000 проданих альбомів Вови зі Львова «Вино Кобіти Патіфон» є хорошим показником не для тільки хіп-хопу, а для українських виконавців-початківців Взагалі!
Був невеличкий конфлікт: я набив пику одному водію, який залицявся до прибиральниці, хоча знав, що в мене з нею були свої розклАди. Але то таке. Все вже добре.

-Як у тебе ситуація зараз, природньо, що без такого інтенсивного піару , як був на М1, складно просувати свій продукт. Які ідеї? Чи пробував ти звертатись до якихось продюсерів? Експерименти якісь? (потипу Вова Зі Львова на танцях з зірками, чи Вова зі Львова у Шансі…)
Ситуація прекрасна. Роблю що хочу. Загалом, як завжди. Експерименти всі ті самі – зробити хіп-хоп в Україні популярним і не просто прибутковим (цього ми вже досягли) а мега прибутковим. Ми продовжуєм гнути свою лінію. Я сам собі продюсер. Ідей багато, плагіаторів теж, тому озвучувати наразі ні тих, ні тих не буду.


- Взагалі, як оцінюєш ситуацію з хіп-хопом в Україні? (я вже колись питав, але з того часу все змінилось) як тобі те, що робить Потап…а точніше Music motors та Імперія? (чесно тільки)
Хіп-хоп в Україні розвивається. Не так швидко, як на Чукотці, та все ж. Це природньо, зважаючи на його всесвітню популярність і актуальність. Інша справа, що ті, хто ним займається (в даному випадку я конкретно маю на увазі тих, хто створює/виконує реп) і далі не вкладають гроші, а часто й інші ресурси (час, сили...) у свій розвиток. А реп підпорядковується тим самим законам, що і все в житті – якщо ти не вкладаєш – ти не отримуєш! Не можна зібрати урожай, не посадивши перед тим зерна. І навіть люди в селах, будучи далекими від багатьох «проблем» шоу-бізнесу чи поетично-музичної творчості, розуміють це, а репери, маючи телевізори/інтернети/радіо – замість конкретних кроків продовжують тільки говорити: в нас нема грошей/студії дорогі/аранжування для наший прекрасних текстів дорогі/кліпи дорогі/все дороге, а ми хочем нічого нікому не платити, але заробляти хочем багатєнна!!! Це Нереал Мадрид. Так не буває! Хочеш заробляти – спочатку вклади.
Я радий, що М‘юзік Моторс заробляють зараз гроші. Мене Не радує продукт, який вони роблять. Але ніхто нікого не змушує слухати/дивитись це. Є мівіна, але ніхто ж не каже що її треба їсти, незважаючи на те, подобається вона Вам чи ні. Не подобається – не їж.

- Твої тексти завжди відрізнялись глибиною змісту, там є якісь ідеї, думки, чи не змінив ти свій підхід до творчості – потипу треба напхати більше пафосу, грошей, кобіт…? Нові пісні будуть якими?
Нові пісні будуть різними, як завжди. В клубі хочеться гоцати під качаючу музику. Люди в клубі рідко слухають слова пісні. Тому в піснях для клубу робиться акцент на формі, а не на змісті. Натомість в піснях, в яких йдеться про якісь серйозні речі – робиться акцент власне на смислове навантаження. Часом мені хочеться послухати щось розумне, часом щось сумне, часом щоь веселе, часом щось пафосне, про гроші і кобіт. Я люблю гроші і кобіт. Природньо, що і про них я читаю. Але коло моїх інтересів набагато ширше, тому я читаю не тільки про це. Наприклад на днях я дізнався, що ще у 2005 Буш підписав договір з Канадою і Мексикою про створення Північно-Американського Союзу. США тепер фактично не існує, існує Північно-Американський Союз. Чому це погано – можна дізнатись з фільму ZEITGEIST, який лежить в неті і нескладно скачується.

- Молодим пацанам, що вирішили стати реперами, чи «гангста-реперами», що порадиш?
Пораджу читати книжки, а не реп. Ну але якщо вже зовсім «невмагату», то приаймні реп після прочитаних книжок якийсь цікавіший виходить. Всім хто хоче писати/читати реп – раджу робити це (читати книжки і читати реп). З кожним написаним текстом чи зробленим бітом – все вдаватиметься краще і краще.

- Ти ще живеш у Києві, береш участь у «світському житті», де тусуєш?
Живу в Києві. Світське життя мене не сильно збуджує, тому, я тільки інколи відвідую якісь презентації якихось знайомих. І тільки в тому випадку якщо там фуршет є, бо в інакшому випадку – дружба-дружбою, але їсти ж хочеться!!

- Чи працюєш десь?
Я пишу тексти своїх пісень, створюю і збираю матеріал для своїх альбомів, даю концерти, працюю над великим телевізійним проектом, разом з однодумцями засновую фонд розвитку Львова, як культурної столиці України. В травні реставруємо у Львові баскетбольний майданчик. Робимо все якісно і позитивно, так щоб наступного року реставрувати баскетбольні майданчик у багатьох великих українських міста. Все це і є моя праця. Цим я самореалізуюсь і заробляю гроші. Ну і деколи коли зовсім нема-шо робити, я їду на Фабрику Карла Маркса і допомагаю їм вантажити торти по машинах. Там запах на весь район такий класний, солодкий і вони тортами розраховуються. А я люблю солодке.

- З ким приятелюєш з українського «шоу-бізу»? Чи проводити вільний час любиш с «душевними друзями», яких може ніхто і не знає?
Сплю з кількома співачками, моделями і танцівницями. Для дружби в мене є перевірені часом і різними ситуаціями друзі.

- Чи чув якісь відгуки що-до твоєї творчості з-за кордону… наприклад з Росії тієїж?
-…а як ти думаєш ставляться до тебе на сході України? (ніякої політики, але ж думаю можуть бути якісь «нюанси»)
З Чукотки постійно пишуть, що я несправжній репер. Але я роблю музику, яка в першу чергу подобається мені, тому відгуки про неї, мене не сильно цікавлять. На сході України до мене ставляться так само добре, як на заході, півдні і півночі. Якраз зараз, я в якості активіста Громадської Організації «Не Будь Байдужим» їжджу переважно східними та центральними містами України з акцією Ремікс-482. Даємо разом з діджиками Бумбоксу, Тартаків і Танків концерт і пропонуємо всім, хто має бажання – робити клубні ремікси на україномовні пісні. Потім видамо збірку цих реміксів і безплатно розповсюдимо українськими клубами.

- Розкажи в двох словах про себе в контексті: освіта, хобі, як потрапив на М1? (для тих, хто не бачив наших інтерв’ю)
Все як у всіх: освіта – 7 класів, хобі – марки, значки, календарики, на М1 потрапив переспавши для цього зі всім каналом починаючи прибиральницями і закінчуючи прибиральницями. Симпатичні вони там. Всіх кого цікавлять такі та інші подробиці мого життя – запрошую на www.vovazilvova.net який на днях повертається з реконструкції, і там можна буде дізнатись це і не тільки це.


-Ну і завершимо традиційно – «творчі плани»… )))) і чому ви так називаєтесь? )))))))
Планів – БАГАТЄННА! Але головне, щоб Крихітка Цахес продовжували робити хорошу музику, а Руслана більше не записувала пісні з T-Pain

- Доречі, на Таврійські поїдеш? Пам’ятаєш як колись у Каховці… на тих кораблях? …бардак!
Поїду. Наступного року.
Добавить в: