закон

 • Материализация Мерседесов в Кабмине + 2'R

  16 Мая 2013 13:52 14 7047
  Mercedes-Benz GL550 2013

  Mercedes-Benz G500


  Вот таких два интересных автомобиля появились в автопарке Кабмина после проведения тендера на техническое обслуживание своих иномарок. Общая стоимость 2-х новых автомобилей составляет 2,5 млн грн. Об этом сообщило издание Наши деньги.

  При этом, как отмечает издание, откуда в автопарке появились эти автомобили неизвестно, поскольку ни одно из госучреждений не провадило тендеры на приобретение таких машин.

  Еще в 2008 году был введен запрет, действующий по сей день, на покупку дорогих иномарок госучреждениями за счет бюджетных средств.

  Таким образом получается, что в Кабмине Мерседесы то ли материализовываются, то ли размножаются.


  Ссылка на полную статью издания "Наші гроші": //nashigroshi.org/2013/05/16/v-harazhi-azarova-zn ...
 • "Вищий рівень цивілізаційного людства" або "Раніше вийдемо - раніше дійдемо" + 2'R

  13 Мая 2013 22:58 37 4978
  Прочитала статтю Сергія Трегубенко "Лідери і закони".
  Мені сподобаласть його особиста позиція і спочатку я хотіла просто прокоментувати статтю. Але ж, мій коментар вийшов дуже великий і тому, більш доцільно його опубліковати окремо, щоб не виникло зайвих непорозумінь.

  Тож сідайте зручненько і читайте уважно.

  "потрібно ставати громадянами, формулювати норми життя та наймати слуг для технічного забезпечення дотримання тих норм" – таку позицію містить стаття «Лідери і закони»

  З даною позицією можна цілком погодитись і на мою думку для цього потрібно не дуже багато, якщо не враховувати, як у нас в країні все робиться.

  Припустимо, що з деякими «прокрутами», але можна.

  Для цього потрібно:

  По-перше не тільки вважатися громадянами цієї країни за паспортом, а розуміти суть поняття «громадянин країни». Громадянин країни має певні гаранто ...