Радио

Блоги

 • Блог zmaxxВыборы, выборы... 0'R

  zmaxx 10 5407

  В Чернігівському державному технологічному університеті проходять вибори на посаду ректора. Кандидатів на посаду ректора троє — Петро Чередніченко, Микола Бутко і Сергій Шкарлет.

  Петро Чередніченко — виконуючий обов’язки ректора Чернігівського державного технологічного університету, до цього займав посаду першого проректора цього ж учбового закладу, доктор технічних наук, професор, 62 роки.

  Микола Бутко — завідувач кафедри менеджменту і державного управління Чернігівського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор, екс—губернатор Чернігівщини, теж 62 роки.

  Сергій Шкарлет — ректор Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права МНТУ, доктор економічних наук, професор, 37 років. Не дивлячись на свій достатньо молодий вік, він вже близько 15 років на викладацькій роботі, з яких майже десять років очолює ЧІБіП МНТУ.

  Розповімо про процедуру виборів детальніш  ...

 • Олександр ЛомакоЩе трошки про плагіат 0'R

  OLomako 12 3495

  Вчора був дуже здивований указом Ющенка про призначення Володимира Литвина ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  Очевидно, це був крок до порозуміння з лідером фракції, яка і не в опозиції і не в коаліції.
  Прикро, що в таких торгах розмінною монетою стають посади ректора національного університету.
  Колишній голова адміністрації президента Кучми, який, за словами багатьох людей, приклав руку до вбивства Гії Гонгадзе, а зараз – найбільш „білий та пухнастий” український політик, а також – академік Володимир Литвин чомусь не викликає у мене поваги та довіри. Але це Литвин-політик.
  Литвин-ректор викликає у мене огиду. Він не один раз попадався на плагіаті. Про це можна пересвідчитися тут:

  АВТОРА!!!

  До питання про "деміфологізацію громадянського суспільства" і методів, якими це робиться

  Потрапили в історію

  Що тут скажеш? Наведу цитату вип  ...