Блоги

 • Усіляка маєчня одного бійцяДіяльність НКВС та МГБ на Західній Україні 0'R

  PatriotUA 7 5903

  На противагу нещедавньому посту пана KoDi про націоналізм на Західній Україні.

  Все що там було написано - це спогади когось звідкілясь без документів та всього такого,навіть невідомо, що з катами було далі,але це так...
  Можливо, це все було реакцією на репресевний режим, який пренесла совєтська влада? У пам*яті кожного ще добре жевріли страхіття комуністичного "звільненні".
  Після приходу комуністів, у краї розгорнувся масовий терор, жертвами якого стали як окремі особи так і цілі групи населення. Арешту підлягали діячі політичних партій, громадських організацій, власники підприємств, чиновники, священики, відставні офіцери, заможні селяни й усі ті, кого вважали противниками колективізації.  
  А з приводу виселення, то комуністів мало хто переплюнув, у період з 1939 - 1941рр у Західній Україні були ув'язнені і вислані до Сибіру понад 10%(кожний 10-ий) населення краю.
   Включення до складу СРСР Західної України супроводжувалося   ...

 • Олександр ЛомакоВ России запретили слушать ДДТ 0'R

  OLomako 17 3247

  На телеканале "Культура" запретили демонстрировать песни Юрия Шевчука, сообщает сайт Каспаров.ру. Кроме того, в этом году Шевчука впервые не пригласили на традиционный концерт памяти Булата Окуджавы. Вместо него на концерте выступит лидер "Машины времени" Андрей Макаревич. Напомню, что Юрий Шевчук принял участие в "Марше несогласных", который прошел 3 марта в Санкт-Петербурге. После "Марша" он выступил на концерте "Другая песня". Певец заявил, что принял участие в "Марше", так как "не осталось выбора". Комментариев руководства телеканала Культура на сообщение пока нет.
    ...