Блоги

 • читанкаЧернігів-Мінськ-Чернігів 0'R

  kirya 10 2807

  от тільки щойно відійшов від вражень.
  перший виїзд на збірну вийшов вже надто насиченим: чернігівські (і не тільки) хуллзи, махач з гомельськими "колегами" прямо на залізничному вокзалі Гомеля (я стояв осторонь), білоруський спецназ, охоронявший українських вболівальників не тільки під час матчу, а й по дорозі на вокзал,  і навіть при пересадці в Гомелі...

  про все це сподіваюся докладніше розказати в газеті "Семь дней". враження зіпсувала сама нульова (і з точки зору результату - 0:0, і з точки зору змістовного наповнення) гра.

  Натомість підняли той самий настрій кумедні написи білоруською:
  чыгуначны вакзал, міністэрства гандлю, пакой маці і дзіцяці, намеснік начальніка вакзала, туалет мужчынскі...

  А все ж добре у них - чисто, затишно, ніякої вуличної торгівлі... А те, що камери спостереження всюди і навіть запис розмов з касирами на вокзалі ведеться - то вже інша пісня.

    ...

 • Усіляка маєчня одного бійцяЮрий Демидович - Волшебный кролик 0'R

  PatriotUA 5 4432

  Техноготік постблек
  Воістину, 666
  Сам Сатана нашіптував автору ці слова
  карочє тєма така: норвегія, як мамка блекцтерні, по ходу вирішила зібрати всі метал-таланти (навіть такі юні) під своїм крилом; норвежці знають, що в білоруських болотах є блецкери крутіші за багатьох норвезьких, то вони хотіли звідти собі когось, але чорне коло білорусі в чорному-чорному болоті на чорній-чорній раді вирішило підсунути їм туфту; таким макаром рибак емігрував в норвегію; там думали, що він збацає шось крутіше за lordi, але не вигоріло - вийшла попса; але тепер чорне коло вирішило показати світові справжнього антихриста і сина самого сатани: ось він, зустрічайте - юрій 666 демідовіч!
  rrrrrrahhhhhhhhhhhhh!!!

    ...