Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Сестри Віта та Альона Корилюк плетуть сумочки, які не промокають

Сестри Віта та Альона Корилюк плетуть сумочки, які не промокають

 

У сестер Корилюк спільне захоплення. Звісно, Віта, як старша, першою взяла до рук спиці і гачок. Такого нехитрого заняття вона навчилась на уроках трудового навчання. А ще обидві сестрички дуже творчі натури. З дитинства гарно малюють, причому ніде не навчалися, навіть не відвідували гуртки.

Ще у шкільний час у Віти проявлялись задатки модельєра, вона плела спицями шапки та шалики. Це був гарний досвід. Але роки минули.
І ось одного разу, п’ять років тому, Віта збиралась на свято. І як завжди, хоч і юна, але представниця жіночої статі, дуже ре­тельно підбирала аксесуари. У магазині не знайшла підходящої сумочки до свого вбрання і тоді пригадала своє шкільне за­хоплення. Взяла спиці і створила сумочку рівня преміям. Справді техніка її виконан­ня була ідеальною. Сподобалось не тіль­ки їй, власний витвір ручної роботи висо­ко оцінили подружки. Крутішої сумки на той час у дівчини не було. По-перше, ак­сесуари ручної роботи дуже відрізняють­ся від магазинних і фасоном, і підбором кольорів, і технікою виконання - та що там казати, вся ручна робота цінується, та ще коли вона виконана з любов’ю.

- Тоді я ще зв’язала пару сумочок на подарунок. А потім пішли замовлення. Я зробила інстаграм сторінку і виставила свою першу колекцію в’язаних сумочок, - пригадує Віта Василівна.

Це стало мотивацією вдосконалюва­ти свої вміння. На даний час у своєму до­робку дівчина має близько ста сумочок. Замовляють в основному дівчата і жін­ки віком від 20 до 55 років. Але і чоловіки звертаються, в основному коли підбира­ють подарунок для своїх коханих.

Маленьку сумочку можна придбати від 600 грн., все залежить від розміру, склад­ності конструкції. Сумочки плетуться із ниток вищої якості, вони не промокають на дощі, але гарно перуться у пральних машинках. Майстриня виконує всі вироби ретельно і акуратно.

- Я плету щодня, після роботи, у вихідні дні - це моє хобі, мені хочеться це ро­бити навіть коли нема замовлення. Увесь вільний час я приділяю сумочкам. Для себе люблю лаконічні прості форми, без особливого декору, але максимум яскра­вий колір. А замовники частіше обирають спокійніші кольори. Ось у підборі кольоро­вої гами я буває звертаюсь за порадою до Альони, вона вдало поєднує кольори.


За освітою 27-річна Віта магістр при­кладної математики. Працює у приватній фірмі аналітиком. На роботі вона не афі­шує своє хобі, хоча близьке оточення знає про її захоплення і замовляє сумочки. Для мами вона сплела декілька сумочок, а для тата восьмикласниця Альона поста­ралась зв’язати оригінальний чохол для телефону. І ви, шановні читачі, можете за­мовити оригінальні сумочки ручної робо­ти, зайшовши на інстаграм сторінку Віти kvit.ua - це завжди стильно і вишукано.Джерело: газета “Вісті Сосниччини”, Олена Кузьменко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сумки, сестри, Корилюк

Добавить в: