Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Військова Валерія Боковенко любить в’язати сумки, тільки нині не до них

Військова Валерія Боковенко любить в’язати сумки, тільки нині не до них

 

Сосничанка Валерія Боковенко в’яже сумки, клані, кошички. А все почалося з того, що, будучи у відпустці по догляду за дитиною, жінка мала багато вільного часу. А відкривши інтернет у пошуку цікавої ідеї, побчачила оригінальні сумки.- Раніше я в'язала спицями. Уся сім'я ходила у моїх виробах: све­три, жилети, кардигани. Але потім якось мода на це пройшла. Воно стало непотрібним. Та бажан­ня щось майструвати руками ли­шилося, тим більше, що було ба­гато вільного часу, - розповідає Валерія Боковенко. - Я побачила в інтернеті красиві сумки і виріши­ла спробувати. Так років 5 тому почалось моє заняття. Спочатку пер­ші дві сумки я сплела за методи­кою макроме, тобто в'язання вуз­лами. А вже потім почала в'язати крючком.

У колекції Валерії Валеріївни різ­ні за формою, кольором та фасо­ном сумки. Всі моделі відрізняють­ся бездоганним смаком, сучасним дизайном і практичністю. Для їх виготовлення рукодільниця вико­ристовує переважно шнур, джгут, а не пряжу. Працює виключно з по­пулярними і екологічними мате­ріалами, використовує оригіналь­ну фурнітуру: регульовані ремені, блискітки, інше.

- Якщо посилено працювати, то за тиждень може з'явитися нова сумка, - каже жінка.
Сумки, створені руками Валерії, радують не тільки дорослих. Молодь теж замовляє оригіналь­ні, які будуть тільки у них, клачі. Всього майстриня виготовила близько 30 штук унікальних сумок.

Тільки нині Валерії не до рукоді­лля. У 2014 році вона за контрак­том пішла на службу у ЗСУ.Вона з родини військових. Народилась на Луганщині, але увесь час з батьками проживала в Одесі. Там закінчила Одеський технікум зв'язку та інформатизації, хоча батько при виборі професії радив доньці йти його шляхом. «Я шкодую, що тоді не скористалась його порадою, - каже Валерія. - Хоча і громадянська профе­сія дуже схожа на військову».

Військовий і її чоловік Євгеній. Він сосничанин. Старший син Герман навчається у Сосницькому профе­сійному аграрному ліцеї, а менший Федір цього року - випускник дитя­чого садочка «Сонечко».

Коли у країні йде повномасштабна війна, жінці-військовослужбовцю не до рукоділля, навіть якщо вона не на полі бою. Крім служби, ще потрібно займатися домашні­ми справами. А вже зовсім незабаром Валерія таки змо­же повернутися до свого улюбленого заняття.

Нехай колекція модних аксесуарів розширюється, по­пит зростає, бажання захоплює і буде безліч нових ідей.

РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ - ВЕЛИКІ ЧИ МАЛЕНЬКІ СУМОЧКИ

Багато жінок самі того не усвідомлюють, але по їх сумці можна багато чого розповісти про господарку. І це вже не просто теорія - психо­логи довели, що ха­рактер жін­ки, її сма­ки, уподо­бання, жит­тєві пере­конання можна ви­значити по тому, як ви­глядає і що відбуваєть­ся всере­дині її сум­ки. Про що ж можуть розповісти сумочки, якщо при­дивитися уважніше?

Маленька сумочка на ланцюжку є ознакою того, що жінка впевнена в собі, любить себе і дуже піклується про свій зовнішній вигляд. Вони обожнюють компліменти і не люблять ви­рішувати по­бутові про­блеми.
Велика сумка - це символ ці- леспрямованої і енер­гійної жін­ки, яка хоче підготувати­ся до різних ситуацій.
Зазвичай тут є всі необхідні речі, які мо­жуть зна­добитися.

Наприклад, ручка і блокнот, таблетки, картки в мага­зин, серветки і безліч іншого. Власники таких виробів до­сить мрій­ливі, тому і не впевне­ні, куди жит­тя призведе їх далі.

Ділові жін­ки воліють максималь­но практич­ну сумку без прикрас в чорному ко­льорі. Вони лунктуальні, педантичні і
люблять порядок, знають собі ціну і можуть показати, на­скільки вони розумні.Олена КУЗЬМЕНКО. На фото: сумки, виготовлені руками Валерії, “Вісті Сосниччини”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: військова, майстриня, Боковенко, сумки, Сосниця

Добавить в: