Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Кафе «Анкорн» перший фаст-фуд у Городні годує третину міста

Кафе «Анкорн» перший фаст-фуд у Городні годує третину міста

 

Кафе «Анкорн» — перший фаст-фуд у Городні. Його засновник Антон Гармаш любить жартувати, що його заклад поки ще не «МакДональдc», але хто-зна? Проте до концепції фастфуду пан Антон зро­бив свій особливий підхід — звичні страви для швидкої вуличної кухні мають бути максимально якісними, натуральними і корисними.— Відповідальне ставлення до якості — це фаст-фуд зі здоровою філософією. Такий підхід почи­нається з відмови від напівфабри­катів, особливого підбору якіс­них і виключно свіжих продуктів. Так, котлети для наших бургерів ми робимо зі свіжої курятини від перевіреного й відповідального постачальника. Також ніколи не використовуємо сирних продук­тів, лише натуральний сир високої якості, — пояснив керівник «Ан­корну».

Свого часу Антон помітив, що чимало чізбургерів, піц, самси та інших виробів кафе дорослі купу­ють для своїх дітей, тому замис­лився над створенням здорового дитячого меню. Так в асортименті «Анкорну» з’явилась нова випічка й особливий напій — молоко з шоко­ладом, спеціально для наймолод­ших клієнтів.

Дослухаються тут й до особли­вих побажань дорослих споживачів. Так, до меню додалась слойка із сьомгою — спеціально для люби­телів рибних страв, а на запит вірую­чих — пісні гамбургери, в яких м’яс­ні компоненти заміщені грибами. Для вибагливих клієнтів мають осо­бливу пропозицію — можна вигото­вити бургер зі складовими, які по­бажає клієнт. Родзинкою фаст-фуду є справжній український хот-дог з салатом, капустою і морковою.

Основний асортимент чималий: тут готують вісім різновидів бур­герів, до п’ятнадцяти найменувань випічки та сім видів піци. І все це при тому, що більшість замовлень ви­конуються всього за кілька хвилин. Виключенням є тільки піци, проте їх можна замовити телефоном зазда­легідь й за той час, поки вони готу­ються, виладнати якісь свої справи, а потім просто забрати готові без очікування.


На десятому році свого існуван­ня кафе швидкої їжі годує близько третини нашого міста щомісяця. Звичайно, можна було б і більше, аби була доставка, проте органі­зовувати такий сервіс самостійно поки нерентабельно. Підприємець зазначив, що охоче скористався б послугами кур’єрської служби, якої у нас, на жаль нема, хоч запит на подібні послуги вже давно назрів одразу у кількох підприємців.

Антон працює разом із трьома найнятими працівницями — Тетя­ною Шафієвою, Яною Шатило і Те­тяною Приходько. У чотири пари рук вони справляються навіть із піко­вими навантаженнями «базарних» днів — четверга і неділі. Чимало клієнтів трапляється і по вівторках, а решту днів кафе працює спокійно і неспішно, маючи лише один вихід­ний у понеділок. Кажуть, що можуть впоратися і з більшим напливом і нагодувати не третину, а половину міста.

В процесі розвитку заклад ви­пробовував різні напрямки. Свого часу він мав чималий асортимент морозива й виробляв попкорн, про­те практика показала, що для закла­ду швидкого харчування такі опції є зайвими, не мають достатнього попиту й лише відволікають від основної діяльності. Пошук асортименту триває постійно. Антон дослухаєть­ся до побажань відвідувачів і вивчає новинки асортименту у колег по га­лузі, тому час від часу з’являються нові пропозиції. Якщо вони знахо­дять підтримку у клієнтів, то прижи­ваються у меню «Анкорну» надовго.Такий підхід невипадковий, бо ще однією вимогою успішного фаст-фуду є його рентабельність. Підприємець не приховує того, що націнка на його продукцію стано­вить всього 20% від собівартості, а заробляє він виключно з обігу — тобто, з кількості проданих бур­герів, булочок і піц, як це прийнято у всьому цивілізованому світі. І якщо достатнього попиту нема — пункт виключається з меню закладу.

А ще вражає цілком розумний підхід Антона Гармаша до підприєм­ництва.

— Я не прагну завойовувати увесь ринок швидкої їжі в місті, гро­маді чи рівнем вище. Колись я вже мав цілу мережу подібних закладів, проте доля разом із життєвим до­свідом навчили мене цінувати не бізнес і заробіток, а родину та час, присвячений рідним і близьким мені людям. Тому я намагаюсь працюва­ти так, щоб мати таку можливість.

Джерело: “Новини Городнянщини”, Павло Дубровський

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анкорн, фастфуд, Городня, Гармаш

Добавить в: