• Брухт Минус 40

Радио

Кохання, перевірене часом

 

У кожної родини є особливі події, які надзвичайно дорогі та важливі для всіх членів сім’ї, Серед них чільне місце займають річниці весілля- ситцева, паперова, дерев’яна, чавунна, срібна тощо, Та особливими серед усіх можна поправу назвати золотий та діамантовий ювілеї подружнього життя. Адже відзначити 50 чи 60 років шлюбу вдається далеко не всім подружнім парам, Саме тому ці річниці такі ж коштовні, як золото та діаманти, Це чудова аналогія міцності відносин, які збереглися через довгі роки.60 років подружнього життя 16 грудня відсвяткувала родина Миколи Петровича та Антоніни Михайлівни Ярмоленків із міста Бахмач. Подружжя Ярмоленків, витримавши випробування долі, змогли подолати 60- річний рубіж спільного життя і залишитися щасливими. Адже, незважаючи на поважний вік, зберігають кохання та повагу одне до одного. Літа пролетіли, ніби одна мить. Про такі подружжя говорять, що їхній шлюб укладений на небесах. Ця пара справді викликає повагу та захоплення і є гідним прикладом для наслідування молодому поколінню.

Історія кохання Миколи Петровича та Антоніни Михайлівни розпочалася більше ніж пів століття тому. Після закінчення навчання у школі сержантів у м. Києві молодого чоловіка направили для проходження строкової військової служби у військову частину, розташовану у м. Бахмачі. Одного разу підчас звільнення солдат завітав на танці у міський парк. Тоді, саме там, і зустрів свою долю. Молодому парубку відразу сподобалась місцева красуня Антоніна. Набравшись сміливості, вирішив познайомитись. Гарна, зі щирою усмішкою та добрими очима дівчина відразу полонила серце Миколи. Це було кохання з першого погляду. Є така життєва мудрість: «Щоб дізнатися, де живе твоє серце, зверни увагу, де блукає твій розум». Перебуваючи на службі, думками солдат линув до Антоніни. Старався дотримуватися зразкової дисципліни, аби отримати звільнення на вихідні і зустрітися з коханою. Світлі почуття, які зародилися між молодими людьми, виявилися настільки сильними, що після закінчення армійської служби, Микола запропонував Антоніні руку і серце. Зимовий день 16 грудня 1961 року став найщасливішим для Ярмоленків. Саме тоді їхні долі сплелися в спільне полотно подружнього життя. Відтоді минуло 60 років. Гучного весілля не гуляли, відсвяткували скромно у колі найближчих друзів та родичів. Спочатку молоде подружжя не мало власного житла, тому проживали у батьків дружини. Згодом отримали ділянку, звели власний будинок, де мешкають і нині. Справжнім щастям для Миколи та Антоніни Ярмоленків стало народження дітей - сина та доньки. Виховували вони їх у любові та злагоді. Спливали дні за днями , роки за роками. У їхньому домі панує взаєморозуміння та готовність разом долати життєві труднощі. Для чоловіка та дружини на першому місці завжди було і залишається родинне щастя. Справжньою берегинею сімейного вогнища є Антоніна Михайлівна, а Микола Петрович -дбайливий господар та надійне плече для дружини.

За своє життя Микола Петрович та Антоніна Михайлівна мають чимало трудових заслуг. їм доводилося трудитися на різних посадах. Свого часу чоловік керував пожежною частиною, був начальником житлово-комунального відділу. До виходу на заслужений відпочинок займав посаду майстра виробничого навчання у ДТСААФ.Загалом його трудовий стаж складає 47 років. Дружина працювала у сфері торгівлі- була завідуючою магазинами та відділами універмагу. її трудове життя сягає 35 років. За сумлінне виконання службових обов’язків та добросовісну роботу Микола Петрович та Антоніна Михайлівна нагороджені пам’ятними медалями «Ветеран праці». Після виходу на пенсію їхні руки не знають спочинку. Подобається їм обробляти свою присадибну ділянку, впорядковувати подвір’я. Коли зі слів дізналася, де проживає подружжя Ярмоленків, відразу у пам’яті відтворилася впорядкована садиба, на яку неможливо не звернути увагу, проїжджаючи однією з вулиць міста. Вони завжди все роблять разом, разом ходять до магазину чи на ринок, разом у ліс за грибами чи на риболовлю. За будь-якої погоди , чи пори року їх можна побачити в парі. Вони не уявляють свого життя одне без одного, саме тому зберегли свою родину і дожили до діамантового ювілею подружнього життя.

-Я вдячний долі, що подарувала мені таку дружину, з якою я щасливий. Недарма люди кажуть, що перша жінка- від Бога. Так вийшло і в мне - одне кохання на все життя, - говорить чоловік.

Як крислатий дуб, розрослося їхнє родинне дерево. Мають вони двох внуків та три внучки, які подарували їм трьох правнуків та чотири правнучки.

Історія їхнього кохання гідна роману або фільму, адже пройшла перевірку часом. Такі зворушливі почуття не кожна подружня пара зможе зберегти більше ніж пів століття. Сімейний тандем Миколи Петровича та Антоніни Михайлівни можна назвати зразковим прикладом для тих пар, які починають будувати відносини.

Бахмацька районна газета «Голос Присєимів'я» №49 (10999) від 18 грудня 2021, Світлана Кириленко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: подружжя, Ярмоленків

Добавить в:
 
 


Центр Комплект