• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Подружжя Олексія та Альони Березовських — на боці справедливості, об’єктивності та закону


Радио

Подружжя Олексія та Альони Березовських — на боці справедливості, об’єктивності та закону

 

19 грудня своє професійне свято відзначають адвокати. Щороку лави адвокатської спільноти поповнюються новими претендентами. Престижність, високий рівень доходу це, мабуть, ключові характеристики, якими керуються абітурієнти при виборі професії. Дійсно, професія адвоката викликає повагу, символізує вищий пілотаж у застосуванні закону та асоціюється з високими гонорарами. Однак відомо, що адвокатом стати не так вже й просто і знання законів — це ще не запорука отримання статусу адвоката, а отримання статусу адвоката — це ще не опанування професії, яке можна назвати успіхом.Подружжя Олексія та Альони Березовських більше тринадцяти років тому створили власну сім’ю. У них зростає тринадцятирічний син Іван та одинадцятирічна донька Анастасія. Альона Березовська зізнається, що складно було їх ростити та виховувати, адже Олексій на посаді судді був весь час заклопотаний і більша частина усіх побутових справ лягали на її плечі. Але з 2021 року їх життя кардинально змінилося. Після того, як Олексій пішов у відставку з посади голови Городнянського районного суду, йому вдається більше часу приділяти своїй сім’ї, і це він називає головною прерогативою. Подружжя Березовських тепер об’єднує не лише спільний побут та сімейне життя, а й спільна професія.

Олексія Березовського в Городні здебільшого знають як справедливого суддю. Але до посади судді він пройшов всі сходинки кар’єрного росту. Чоловік 25 років присвятив державній службі. Свою трудову діяльність розпочинав як дільничний Городнянського райвідділу міліції, але на цій посаді пропрацював недовго й перейшов працювати до податкової міліції слідчим.

— Після школи я вступив до Харківського національного університету внутрішніх справ на спеціальність «правоохоронна діяльність», — розповідає Олексій Дмитрович. — Я свідомо обирав професію й хотів самостійно досягти успіху в цій сфері. У 1999 році я закінчив університет з червоним дипломом. Це був мій перший крок до успішної самореалізації. Моїм першим записом у трудовій книзі є — дільничний Городнянського райвідділу міліції. Але через три дні я звільнився й перейшов працювати до податкової міліції.

Працюючи в податковій міліції, Олексій Дмитрович пройшов всі етапи кар’єрного зростання — від слідчого відділу податкової міліції до заступника начальника слідчого управління Чернігівської області - начальника слідчого відділу. У 2006 році указом Президента Олексій Дмитрович був призначений на посаду судді, згодом його призначили заступником голови суду, а потім чоловік зайняв найвищу ланку — очолив посаду голови суду, де пропрацював до листопада 2020 року.

— У кінці 2020 року я пішов у відставку. Хоч це рішення далось мені непросто, але я його прийняв. Все таки більше 14 років на посаді судді — це чимало. Після того, як пішов у відставку, я здав кваліфікаційні іспити, пройшов піврічне стажування й 21 травня 2021 року отримав свідоцтво адвоката. Адвокатура та суддівська діяльність тісно пов’язані між собою. І ті роки на посаді судді зараз мені дуже допомагають в адвокатських справах.

Альона Березовська — юрист за освітою. Вона закінчила Чернігівський державний інститут права соціальних технологій та праці. Після навчання працювала помічником адвоката, але ця професія спочатку не надто захопила молоду дівчину.

— Якщо я скажу, що з дитинства мріяла стати адвокатом — це буде неправда. Я завжди хотіла стати лікарем. Ця професія була знайома мені з дитинства, оскільки мама працювала медсестрою. Але коли прийшов час обирати спеціальність та готуватись до вступу — це було в десятому класі, тато розповів мені про іншу сторону фаху лікаря й запропонував обрати іншу професію. Я задумалась і зупинила свій вибір на професії юриста, про що жодного разу не пошкодувала. Хоч одразу я й не віднайшла себе в цій сфері, й спробувала свої сили в підприємницькій діяльності й інших, я все ж таки повернулась туди, звідки й починала. Як юрист я надавала допомогу підприємствам в Чернігівській області з оформленням земельних ділянок. Починаючи з 2020 року працювала юристом у Городні і лише після цього у мене з’явилась можливість здати кваліфікаційні іспити, щоб отримати свідоцтво адвоката. Мені це вдалось і я цьому невимовно рада й зараз я отримую задоволення від своєї роботи.


Подружжя Березовських з різницею в три місяці отримали свої посвідчення адвокатів і разом розпочали свою адвокатську діяльність.

— Нас часто запитують: «Чи не складно нам бути разом 24/7 поруч одне з одним?». З впевненістю відповідаю, що — ні, — з усмішкою розповідає жінка. — Навпаки, це додає впевненості у тому, що поруч близька людина, яка в будь-якій ситуації може тебе підтримати. Ми обговорюємо справи одне з одним. Часто виникають спірні моменти й ми намагаємось довести одне одному свою правоту. Але до конфліктних ситуацій не доходить.

— Альона спеціалізується більше на земельних правовідносинах, а я працюю з усіма іншими видами справ, — долучається до розмови Олексій Дмитрович. — Городнянський суд був судом першої інстанції, де ми розглядали цивільні, кримінальні справи, справи про адміністративні правопорушення та справи адміністративного судочинства. Тому мені з огляду на мій досвід — зараз легше працювати з різними типами справ.

Подружжя Березовських хоч і не так давно працює в адвокатській сфері, але вже надало кваліфіковану юридичну допомогу не одному десятку людей.

— До нас люди звертаються у різних життєвих ситуаціях. Інколи клієнти приходять просто у стані відчаю, дивляться на нас як на рятівників. Нерідкими є випадки, коли клієнти приходять просто поговорити та проконсультуватись. Ми не відмовляємо, намагаємося знаходити час на те, щоб вислухати людину, — розповідає Олексій. — Навіть працюючи суддею, я намагався знаходити час на кожного, хто звертався за моєю порадою чи допомогою. Адже не слід задирати носа, незалежно від своєї посади й потрібно ставитись до людей так, як ти хочеш, щоб ставились до тебе. Я більшу частину свого життя пропрацював у Городні й зараз, йдучи вулицею, мені ніхто в спину не плює і мені не соромно дивитись людям у вічі, бо я завжди відповідально ставився до своєї роботи. Як адвокат — я не змінив своєї позиції і допомагатиму людям.

Працюючи в адвокатській сфері, подружжя Березовських вибудувало для себе основні принципи, яких дотримуються незалежно від суті справи.

— Для нас на першому місце — це чесне ім’я, яке ми заробляли роками. Авторитет — це невід’ємна частина у нашій роботі, — розповідає Олексій Дмитрович. — Адже до нас приходять клієнти з різними емоціями, навіть інколи розмовляють на підвищених тонах. Ми ж собі цього не дозволяємо. Навпаки, стараємося заспокоїти людину й пояснити ситуацію й разом знайти вирішення. Треба любити свою роботу, працювати чесно та щиро. Наш успіх — це люди, які нам довіряли.

Професія адвоката — складна, адже заслужити довіру незнайомих людей — непросто. Тим більше, що часто клієнти приходять до адвоката з упередженим твердженням, що адвокатські послуги — це дорого, або вибудують свою стратегію, в якій вони вважають себе правими й їхній шлях — правильний. Адвокату потрібно пояснити та переконати людину, чому така позиція програшна і потрібно спробувати інші шляхи вирішення.

"Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Березовські, адвокати, Городня

Добавить в:
 
 


Центр Комплект