• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Акторське хобі Софії Тарасенко переросло в професію


Акторське хобі Софії Тарасенко переросло в професію

Чи легко обрати професію у зовсім юному віці? Звісно, можливі помилки. І тут на допомогу приходять дорослі. Але до свого серця треба прислухатися в прершу чергу.



Вибір вишу та спеціальності — це головний біль усіх випускників та абітурієнтів. Але не для корюківчанки Софії Тарасенко. Ще з 9 класу дівчина вирішила, що вступатиме на акторський факультет до Київського університету культури, й тим самим зробить своє хобі майбутньою професією.

Виявила Софія в собі таке захоплення, коли дивилась виступи театральних груп. Вирішила спробувати й свої сили. Займалась в Центрі дитячої та юнацької творчості. Спочатку ролі були не головні, але з часом і ролі стали цікавішими, і виступів побільшало, і навіть почали запрошувати на конкурси.

- Мені дуже подобається сам процес репетицій. Оці переживання, що в тебе щось не виходить. Але після виступу аналізуєш і розумієш, що все було не даремно

При вступі на таку спеціальність обов’язковим є складання творчого конкурсу. Він проходить у два етапи. Перший — декламація вірша, байки, прози та монологу. Другий — виконання пісні та танцю.

«Готувалась до творчого конкурсу я цілий рік. Змінювала репертуар, радилась з викладачем театрального гуртка Тетяною Юріївною. Мені дуже важливо було почути думку, як це виглядає збоку. Найбільше часу витратила на підготовку вірша.

Я дуже люблю лірику, і мені важливо було знайти не просто гарний вірш, а який би я повністю відчувала. Найважчими виявились танець та пісня. Хоч я й займаюсь співом з 14 років — був страх виглядати дещо кумедно перед журі».

Але всі страхи та переживання позаду й Софія з нетерпінням чекає на початок навчального процесу. До карантину та дистанційного навчання не готова, але з розумінням до всього ставиться.

«Єдине, чого трохи боюсь, так це гуртожитку. Кімнати маленькі, а мешкають у них по шість-вісім дівчат. Однак тішить, що він біля університету».

Дівчина розповіла й про інші свої хобі. Окрім захоплень театральним мистецтвом, Софія любить співати. До того ж часто у соціальних мережах публікує кавери різних пісень у власному виконанні.

«В основному я записую ці відео для себе, на згадку. Іноді задумуюсь, навіщо я це роблю, боюсь поганих і неприємних коментарів. Але навпаки отримую підтримку від знайомих та підписників. Раніше також любила малювати. Навіть зараз дуже сумую за фарбами, хочеться щось помалювати, але вільного часу поки не так багато».

Джерело: сайт "Сусіди Сіті"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тарасенко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект