Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Маршрутки Чернігова перейшли на диференційований тариф. Які перші результати?

Маршрутки Чернігова перейшли на диференційований тариф. Які перші результати?

 

Значно збільшилась кількість оплат транспортними картками. Чернігівці активно використовують безоплатну пересадку протягом пів години у громадському транспорті. 9 березня у Чернігові запрацював диференційований тариф з оплати за проїзд у автотранспорті. Одна з основних цілей якого - перейти до безготівкової оплати. У транспортній компанії, яка виконує функції оператора автоматичної системи обліку та оплати проїзду в Чернігові продемонстрували журналістам цифри змін.Артем Тарасенко керівник Чернігівської транспортної компанії:

- Лише третина користувачів громадського транспорту м.Чернігів користується готівкою і дві третини - це безготівкова форма оплати. Чернігів найкраще показує динаміку збільшення користувачів транспортними картками. В Чернігові серед 65% користувачів, які розраховуються безготівковою формою розрахунків, 55 - транспортними картками і 10 - банківські картки.
Особисто я не розраховував на ті результати, які ми отримали. Вони перевершили всі мої очікування. За перший тиждень, тобто з 9 по 16 березня маємо наступні цифри: 280 тисяч транзакцій були транспортними картками і 16 800 було безкоштовних пересадок, це близько 6 відсотків.

Нагадаємо, з 9 березня їздити за готівку у громадському транспорті Чернігова стало дорожче. Підвищилася ціна і за умови оплати банківськими картками, а от для тих, хто використовує транспортні картки ціна залишилася попередньою, ще й додався бонус - безоплатна півгодинна пересадка.

Використання безоплатної пересадки показує, що ті мікрорайони, де менше маршрутів активніше її використовують і мають змогу доїхати кількома автобусами, заплативши 1 раз. Наприклад, показовий в цьому питанні молодіжний район, який тільки розбудовується (район вул.Єськова) і який має тільки один 37-й маршрут, показує, що пересадка необхідна. На цьому 37-му маршруті - найбільша кількість пересадок - 7.5%.

Приємна новина, для тих, хто хотів безоплатну пересадку в різних видах транспорту. Вона вже працює. З автобуса можна пересісти в тролейбус і навпаки. Якщо пересадка не спрацювала, пасажири можуть звернутися до транспортної компанії. Поки таких звернень було близько 20-ти. Скоро у користувачів карток з'явиться електронний кабінет. Зараз цей кабінет на етапі тестування. Там можна буде подивитися всю історію своїх поїздок, починаючи з 2018 року, коли почали впроваджувати електронний квиток у Чернігові. Зараз відбувається синхронізація даних.

Зараз найрозповсюдженішим звернення до оператора є те, що транспортна картка пошкоджена. Не фізично. На ній руйнуються дані.

Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, картки, Тарасенко

Добавить в: