Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 11-річна Власта виготовила найменшу в Україні ікону!

11-річна Власта виготовила найменшу в Україні ікону!

Образ Святого Миколая вирішила виткати школярка Власта Старицька з Ніжина. А щоб витвір потрапив до Книги рекордів України, виконала його у мініатюрі. Експерти проаналізували роботу дівчинки й оголосили результат: Власта встановила рекорд «Найменша виткана ікона» (менше сантиметра).- Найважче у цій роботі, наприклад, не загубити нитку або не пропустити рядок, - каже юна ніжинка.

Щоб виготовити таку малесеньку картину, дівчинка готувалася понад три місяці і зробила дев’ять спроб,

- Коли ти виконуєш такий складний малюнок, то тут треба мати упізнавальність форми, образу, - зазначає наставниця Власти - викладачка місцевої школи мистецтв Юлія Петренко. До речі, це вже третя її вихованка, яку майстриня привела до національного рекорду.

Щоб потрапити до реєстру - пропозиція має пройти чотири етапи розгляду. Тридцять відсотків заявок відсіюють. Та українців це не лякає! Свої креативні ідеї вони не перестають подавати, і вже цьогоріч святкових новорічних рекордів зафіксували понад двадцять.

«Деснянка» №3 (738) від 17 січня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: 11-річна школярка Власта Старицька з Ніжина? Образ Святого Миколая у мініатюрі, «Деснянка», рекорд «Найменша виткана ікона»

Добавить в: