106 пакунків добра на Різдво

- Сьогодні був справжній день див через жертовність людей, допомогу друзів, а найбільше дивувалися покупці в супермаркеті АТБ, коли ми розраховувалися на касі за товар, який умістився в десяти візочках! - вражений очільник Корюківської молодіжної організації «Альтернатива» Володимир Онищук. - Але все по порядку.Напередодні великого свята народження Ісуса Христа у Корюківці закінчилася благодійна акція «Добро на Різдво», яку запропонувала організувати «Альтернативі», і вона її залюбки підтримала, місцева жителька Юлія Шкода. За задумом небайдужі люди мали поділитися продуктами харчування з одинокими дідусями і бабусями, що стоять на обліку в районному терцентрі.

- Продуктові подарунки збирали упродовж двох тижнів. За цей час відгукнулися добрі люди з Корюківки, Чернігова та Києва, - повідомляє Володимир Онищук. - Приносили до нашого офісу або перераховували кошти на придбання харчів, загалом 8213 гривень! Спільно з друзями - Анною Михайленко, Максимом Батраком, Симасом Ячунскасом, Тетяною Нікіфоренко, Дмитром Данильченком, Катериною Колмик, які виявили бажання допомогти, скупилися в АТБ та наповнили 106 пакунків добра макаронами, крупами, цукром, консервами, олією, чаєм, печивом та ін. Авто Анни Михайленко мужньо впоралося із важким вантажем і доставило більшу частину до терцентру. Працівники соцзакладу пообіцяли доправити продуктові подарунки одиноким пенсіонерам додому. Решту пакетів доброти рознесе по домівках на Різдво наша молодь.Володимир Онищук вдячний усім за дружну допомогу у хорошій і потрібній справі. А також тим, хто відгукнувся та став частинкою доброти - працівникам відділу освіти, Корюківській міській раді, Наталії Кононовій, Ніні Якович, Тетяні Маркело, Олені Галущенко, Олексію Морозу, Анні Михайленко, Арсенію Шаміну, Євгенії Дуденко, Анатолію Селюку, Володимиру Полу-беню, Олександру Михайленку, Ірині Бузинній, Тетяні Скибі, Олександру Марі, Євгенії Рябець, Сергію Яковцю, Вікторії Могутіній, Юлії Шкоді та багатьом іншим.

- Ви надихаєте на віру в краще та в те, що добрих людей все-таки більше! - звертається до щирих і щедрих українців пан Володимир. -Корюківка - справді місто добрих справ, адже тут живуть світлі люди. Миру та Божого благословення вам і вашим родинам!

Лариса Галета, «Деснянка» №2 (737) від 10 січня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: жертовність людей, благодійна акція «Добро на Різдво», Корюківська молодіжна організаця «Альтернатива», Лариса Галета, «Деснянка»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект