школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Як у Носівці, де шахт немає, славиться піснею праця шахтарська...Як у Носівці, де шахт немає, славиться піснею праця шахтарська...

У центрі Носівки є цікаве кафе «Волошка» - такий собі своєрідний культурний простір. Щотижня, по п’ятницях, у «Волошці» відбуваються творчі вечори, коли відвідувачі приходять читати вірші, співати пісень.Столик потрібно забронювати за тиждень, настільки великий попит. Програма п’ятниці дуже насичена: окрім літературних читань та живої музики, різноманітні конкурси, подарунки, привітання іменинникам. Тут до того ж ще й реально смачно годують! Традиційно на початку кожного такого арт-вечора звучить гімн шахтарям у виконанні Григорія Волошина, керівника унікального на Чернігівщині підприємства «Прес», яке виробляє конвеєрні ролики для вугільних шахт. Пан Григорій все своє життя присвятив вугільній промисловості, поважає та цінує шахтарський труд, й де б він не був, і коли на душі сумно або навпаки - феєрверк, завжди співає гімн шахтарів.

А ще Григорій Волошин креативний батько «Волошки», кафе, яким він дуже пишається і вірить, що його культурний проект допомагає громаді ставати кращою, духовно збагачуватися і розвиватися. До речі, «Волошкою» цей заклад був завжди, навіть до того, як за нього взявся Волошин.- Колись кафе було збитковим, ще за попереднього керівництва, а потім і взагалі згоріло, - розказує нинішній завзятий власник. - Якраз у той час до мене в Носівку переїхала дружина Людмила, тож вирішив зробити їй подарунок - кафе. Відбудували з нуля, тільки назву залишили. Розширили приміщення, додали простору бенкетному залу, закупили потрібну техніку, меблі, обладнання, прес для піци. А наше меню може здивувати навіть будь-якого столичного гурмана: різні види м'яса, перепілки, форель, різноманітні салати, фірмова ж страва - деруни.

У «Волошці» - людно завжди. Йдуть сюди цілими родинами, відзначають свята, іменини, хрестини... Приходять, щоб випити філіжанку ароматної кави, поспілкуватися у дружньому колі та й просто відпочити. Ну а по п’ятницях тут - аншлаг. Звучать мелодії в співзвуччі з римованими рядками. А як прекрасно лунає голос Віктора Куцого, фіналіста усім відомого конкурсу «Караоке на Майдані». Це теж важлива ідея у «Волошці» - популяризувати місцеві таланти. Де ж іще їм шукати свою публіку?!

- Дуже хочеться, аби до нас, на творчі вечори, приходило більше молоді, - мріє Григорій Волошин.

Олеся Костенко, «Деснянка» №47 (732) від 6 грудня 2018

Теги: Носівка, кафе «Волошка», Олеся Костенко, «Деснянка»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект