школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Орест Макаренко запрошує на свій перший сольний концертОрест Макаренко запрошує на свій перший сольний концерт

Переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів,
фіналіст конкурсу-фестивалю «Чернігів THE BEST»,
учасник талант-шоу «Голос. Діти» (4 сезон)
Позитивний і запальний Орест Макаренко запрошує на свій перший сольний концерт.

Поспішайте за хорошим настроєм!

Орест співає з 4 років. З цього ж віку займається танцями в Зразковому колективі сучасного та естрадного танцю "Міріданс". Відвідує школу мистецтв, де вивчає сольний спів та гру на ударних інструментів, також опановує гітару та фортепіано. Пробує себе у ролі телеведучого, знімається в рекламі та бере участь в різноманітних проектах – таких, як "Любимо готувати".

Хлопчик полюбляє малювати та готувати їжу. Добре навчається. У свої вісім років з вокальним ансамблем «Верес» вже встиг виступити з концертами у Франції.

Багато гарних вражень отримав Орест від своєї участі у талант-шоу «Голос. Діти». Корисний досвід для юного співака принесло знайомство і робота зі співаками Надією Дорофеєвою, Олексієм (Позитивом) Монатіком та композитором, співаком і продюсером Русланом Квінтою.

В концерті братимуть участь найближчі і найдорожчі друзі Ореста Макаренка, його наставники і вчителі, котрі багато значать для становлення хлопця, як професійного співака. Це: Заслужений артист України Віктор Кожан, Народна артистка України Марина Гончаренко, теле-продюсер Артем Шелковий, Зразковий колектив сучасного та естрадного танцю "Міріданс" (керівнік - Олена Румянцева), Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дарина Макаренко, Лауреат міжнародних конкурсів вокальний ансамбль «Верес» (керівник - Ірина Біда).Орест Макаренко "Я и Сара" – выбор вслепую – Голос. Дети 4 сезон

Місце проведення Чернігівський обласний філармонійний центр, Проспект Миру, 15

26 жовтня, п'ятниця, 19:00

Ціна квитків: 40 грн.
Тривалість: 1 год. 10 хв.
ЖИВИЙ ЗВУКGorod.cn.ua

Теги: Орест Макаренко, Макаренко

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект