Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Почесна нагорода – за пісню «Білі ангели»

Почесна нагорода – за пісню «Білі ангели»

Відоме творче подружжя – Тетяна і Сергій Дзюби стали лауреатами Міжнародної премії авторської пісні ім. Василя Симоненка. Їх відзначено за чудову пісню «Білі ангели». Музику на вірш Тетяни «Сніг лапатий – син слухняний віхоли...», перекладений багатьма мовами світу, створив Сергій. Проникливо та чарівно пісню «Білі ангели» співають Інна й Тетяна Чабан, переможці багатьох міжнародних і всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів.

Міжнародну премію авторської пісні ім. Василя Симоненка заснували громадські організації з Волині («Чумацький віз») і Придесення («Криниця») з метою популяризації в Україні і за кордоном справді талановитих сучасних українських пісень, які поєднують прекрасну, глибоку, милозвучну поезію та гарну, оригінальну мелодію, яка легко запам’ятовується.

Отож щиро вітаємо достойних лауреатів! До речі, зараз Сергій Дзюба готує до друку збірку зі ста своїх пісень «Примчу на білому коні», де будуть представлені як пісні на поезії Сергія (зокрема, створені разом із відомими композиторами), так і пісні на вірші українських і зарубіжних поетів, музику до яких написав Сергій Дзюба.

Також Сергій і Тетяна Дзюби вже вдруге поспіль нещодавно стали переможцями Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання!». Обдарованих поетів із Чернігова відзначено за їхні нові поетичні книжки, які побачили світ у різних державах світу, зокрема в Чехії і Білорусі. Організатор конкурсу – Національна спілка журналістів України. Урочисте нагородження лауреатів відбулося в Одесі.

Петро Лойтра, голова журі Міжнародної премії імені Василя Симоненка,композитор, автор і виконавець українських пісень

"Чернігівщина" №37 (698) від 13 вересня 2018

Теги: подружжя – Тетяна і Сергій Дзюби, лауреати Міжнародної премії авторської пісні ім. Василя Симоненка, Петро Лойтра, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект