Креатив від смолинських вчителів

Поки хтось скаржиться, що школу закривають, інші діють, не чекаючи на милість чиновників. Так, у Смолинській ЗОШ І-ІІ Гончарівської селищної ради вчителі вигадали досить незвичний, але, як показала практика, дієвий спосіб залучення нових учнів до свого навчального закладу.Своєрідну рекламу свого навчального закладу працівники школи розробили на звичайних ватманах і розвішали в сусідніх селах. Розмістили гарні фотознімки навчального процесу та шкільних святкових заходів, які відбуваються протягом року, а також текст, де викладені всі переваги навчання саме в цій школі, до якої вчителі з «дружної шкільної сім’ї» запрошують нових учнів.

«Нині, якщо хочемо зберегти школу, то потрібно щось робити, бо коли не буде 25 учнів, то навчальний заклад вважатиметься малокомплектним і його закривають. Така ідея спала на думку нашим вчителям, а саме вчительці молодших класів Олені Володимирівні Діденко, – розповідає директор Смолинської ЗОШ І-ІІ ступенів Валентина Волощенко. – Саме вона розробляла і власноруч розмальовувала та клеїла потім ці плакати, які ми розвішували в Смолині та сусідніх селах – Лебедівці, Жеведі та Козерогах».

І така нехитра реклама вже дала свої результати. На початку літа в школі налічувалося 28 учнів, а тепер їх кількість значно збільшилася.

«Вже надійшло вісім заяв від батьків нових учнів з Лебедівки та Жеведі, – продовжує пані Валентина. – До цього в нашій школі навчалися дітки лише зі Смолина та Козерогів».

Дітей з сусідніх сіл будуть підвозити новеньким шкільним автобусом, який ще взимку придбала Гончарівська об’єднана громада.

Марія Пучинець, "Чернігівщина" №36 (697) від 6 вересня 2018

Теги: Смолинська ЗОШ І-ІІ, Гончарівська селищна рада, Марія Пучинець, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект