Слабин іде в Гончарівську ОТГ

Мешканці Слабинської сільради, до якої входить три села, на загальних зборах прийняли рішення приєднатися до Гончарівської об’єднаної територіальної громади. Тепер чекають виборів, щоб обрати своїх депутатів.7 червня в Слабинській громаді відбулися збори жителів сіл Слабин, Мажугівка та Якубівка. Темою зібрання стала пропозиція від Гончарівської ОТГ щодо приєднання до їхньої громади. Майже одноголосно люди вирішили приєднуватися.

«Після обговорення цього питання на зборах села, – розповідає секретар Слабинської сільської ради Ольга Горбатенко, – ми вирішили приєднатися до Гончарівської ОТГ. Відповідне рішення прийняте на сесії сільської ради 20 червня. Вже всі документи зібрані і направлені до Гончарівської громади. Тепер будемо чекати виборів, бо до того часу, поки не виберемо депутатів, які будуть представляти наше село в громаді, офіційно ми вважатимемося самостійними. Сподіваємося, що вибори призначать на осінь».

Нагадаємо, два роки тому, коли Гончарівська ОТГ тільки ініціювала об’єднання, то неодноразово пропонувала Слабину об’єднуватися з ними. Тоді слабинці відхилили цю пропозицію, бо дуже хотіли до Киїнки. Та оскільки питання утворення Киїнської громади неоднозначне, Слабинська сільська рада, аби не залишитися «за бортом», вирішила піти в Гончарівську ОТГ.

«Напевно, настав час визначатися, – продовжує Ольга Горбатенко. – Спочатку ми хотіли до Киїнки, та зараз ситуація незрозуміла. Відтак наші люди вирішили піти до Гончарівського. До того ж, голова Гончарівської ОТГ Віталій Рудник пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб залишити у нас навчальний комбінат, де вже багато років учні 10-11 класів з навколишніх сіл отримують професію водія автомобіля та трактора».

Марія Пучинець, "Чернігівщина" №27 (688) від 5 липня 2018

Теги: Слабин, Гончарівська ОТГ, Марія Пучинець, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект