SHOPTOYS

Знов за рибу гроші

Уперто наполягати на чомусь, настирливо повторювати те саме таке значення виразу «знов за рибу гроші». Ці слова першими спадають на думку, коли чуєш про можливу відставку Валерія Куліча з посади голови ОДА. Цілий травень і півчервня його відправляли-відправляли, і що? І нічого. А це з новим азартом заходилися. Пік чуток припав на 2 та 3 липня.Говорили-лякали, що Куліча замінить Володимир Ткач, колишній голова правління Чернігівобленерго.

І що представлення 4 липня. І що він людина нардепа Давиденка (а це на Чернігівщині звучить чомусь як звинувачення).

Розповісти про чергову переміну погоди у місцевій політиці — наше завдання. Раз говорять — і ми замовчувати не будемо. Але вже якось не віриться. «Які шанси у представника іншої політичної сили в Чернігівській області, де нива тотально зачищена під БПП? — сумніваються в змінах місцеві експерти. — Може, таким чином, роблячи інформаційні вкиди, пробують прозондувати ймовірну реакцію? Хто знає».

На 4 липня була призначена чергова сесія Чернігівської обласної ради.

Принесе вона кадрові зміни чи ні (Кулічу, якщо справді відставка, пророкують посаду «старшого над депутатами»)? Номер здаємо до друку З липня, отож стверджувати напевно не доводиться. Але нічого кардинального не планувалося. У переліку питань — звичайні, поточні.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року

Теги: Валерій Куліч, голова ОДА, Володимир Ткач, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект