Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Спортсмени з вадами слуху змагалися на рівні з усімаСпортсмени з вадами слуху змагалися на рівні з усіма

10-13 травня в Чернігові тривав командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Чотири дні у різних категоріях змагалися 660 учасників віком від дванадцяти до вісімдесяти років з 23 регіонів України, Білорусі та Молдови. Брали участь і понад 50 представників від Чернігівщини.Крім того, на рівні зі здоровими змагалися і спортсмени, які мають вади слуху. Така от інклюзія, тобто процес залучення осіб з інвалідністю до активного суспільного життя. До десятка таких спортсменів виставили харків’яни, чотири - іванофранківці. Наприклад, харків'янка Марина Чехунова, яка у п’ять років перенесла операцію, після якої практично втратила слух, не скорилася долі, нині вона майстер спорту України міжнародного класу. її син, який також має вади слуху, теж пішов по її стопах. Микола Коченюк, тренер з Івано-Франківська привіз до Чернігова і двох новачків, серед них Назар Трошко, хлопець не чує зовсім. Чернігів таких спортсменів не виставляв.

Серйозно налаштувалися молдавани, адже привезли двох елітних спортсменів, один з них Василь Фомічов.

Як повідомив керівник відокремленого підрозділу Федерації спортивного орієнтування України в Чернігівській області Арсен Журавель, першого дня змагання відбувалися на лижній базі (середня дистанція), наступного дня - в міськсаду (естафета). Потім у лісі на Масанах виявляли кращих на довгій дистанції, а завершували на Валу - суперспринт.Чернігівці виступили не вельми успішно. Кращий результат (шостий) показав у суперспринті представник Бахмацької ДЮСШ Іван Ровний.

Ініціатором проведення змагань у Чернігові виступив Олександр Мельник. Він же був і директором цього представницького спортивного форуму.

Віталій Адруг, "Деснянка" №20 (705) від 17 травня 2018

Теги: командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування, Віталій Адруг, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект