школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Артем Тищенко та Анастасія Меркушина «забронзовіли»Артем Тищенко та Анастасія Меркушина «забронзовіли»

Як рік почнеш - так його й проведеш, Для української біатлонної збірної спортивний сезон стартує вельми успішно, 2 грудня в словенській Поклюці українська пара Анастасія Меркушина з Тернополя і Артем Тищенко з Чернігова вибороли «бронзу» в суперміксті.Високого результату їм вдалося досягти завдяки майже ідеальній стрільбі: перші 39 пострілів були точнісінько в ціль і лише останній, сороковий, виконаний Артемом Тищенком, виявився неточним. Але якщо б результат стрільби був ідеальним, більш повільний хід все одно не дозволив би нашим спортсменам піднятися вище.

Цікаве інше. Експерти біатлону підняли статистику за останні 20 років у перегонах Кубка світу, чемпіонатів світу, Олімпійських ігор і виявили, що жодного разу ні одна команда не проходила вісім естафетних рубежів без запасних патронів. Рекорд - один промах. і цьогорічний успіх наших молодих біатлоністів - десятий за рахунком найкращий результат за всю історію перегонів Кубка світу! Вітаємо!

Віталій Адруг, «Деснянка» №47 (732) від 6 грудня 2018

Теги: біатлон, Артем Тищенко, Віталій Адруг, «Деснянка»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект