Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Владі Ющенко залишилося назбирати дві з половиною тисячі доларів

Владі Ющенко залишилося назбирати дві з половиною тисячі доларів

23-річна ніжинка Владислава Ющенко з 18 листопада цього року збирає гроші, щоб поїхати до Індії. Міністерство охорони Здоров’я України виділило їй 155 тисяч доларів на комплексну пересадку легенів та серця. Окрім цієї суми, на особистому рахунку Влади повинно бути 10 тисяч доларів. Це — гарантія того, що дівчині після операції буде за що жити, платити донорам крові. Такі вимоги у індійської сторони.


Влада Ющенко з кішкою Маркізою

— За перші декілька тижнів чотири тисячі доларів назбирали здебільшого родичі, найближчі знайомі, — каже Влада. — Невеликими сумами перераховували і небайдужі люди. Після того, як «Вісник Ч» написав (14 грудня), сума зросла до семи з половиною тисяч доларів. Правда, більшу частину грошей зібрали співробітники Андрія, сина мого хрещеного. Він працює програмістом у всеукраїнській компанії «GlobalLogic». Ніжинська міська рада виділила 10 тисяч гривень. 26 грудня гроші були на рахунку. Якщо за два тижні гроші зберемо, то у січні з мамою поїдемо до Індії.

— Може, суму, якої не вистачає, взяти в кредит?

— Не потягнемо. Мама ж поїде зі мною. Працювати не зможе. Як віддавати кредитні гроші? Якщо операція пройде успішно, мене чекає тривала реабілітація. Гроші, якими будуть допомагати родичі, підуть на ліки. Тому підтримка людей мені необхідна.

Матеріал по темі:

Від держави 155 тисяч доларів на комплексну пересадку легенів і серця отримала Влада Ющенко. Ще треба 10 тисяч доларів

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №52 (1651), 28 грудня 2017 року

Теги: Влада Ющенко, пересадка серця, пересадка легенів, комплексна пересадка, допомога, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект