Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові викрали погруддя Олександра Пушкіна (відео)

У Чернігові викрали погруддя Олександра Пушкіна (відео)

31 грудня вночі у центрі Чернігова на Валу невідомі викрали бронзове погруддя російського поета Олександра Пушкіна, встановлене 117 років тому.Зникнення бюста помітив місцевий житель о 8 ранку, він зателефонував до поліції.

«Виїхала слідчо-оперативна група, працювали експерти, на даний час відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 185 Кримінального кодексу. Це Крадіжка. На даний час поліція встановлює осіб, які можуть бути причетними. Також з’ясовується, на чиєму балансі міг бути бюст», — розповів речник ГУНП у Чернігівській області Сергій Бриль

Півтораметрове погруддя Олександра Пушкіна встановили у Чернігові 25 вересня 1900 року. Гроші на бюст – а це понад 1000 карбованців зібрали всім містом під час літературного вечора, присвяченого Пушкіну у 1899 році.

Таким чином у Чернігові вшанували поета, який за життя бував у Чернігові двічі. Виготовляли бюст у Петербурзі. За останні 2 тижні це вже друга крадіжка пам’ятників у Чернігові. 18 грудня також вночі невідомі викрали бронзове погруддя із могили Михайла Коцюбинського. Викрадачів і сам пам’ятник шукають досі.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Вла, Пушкін, «Сівер-центр»

Добавить в: