Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Бобровиці відновили будівництво пологовогоУ Бобровиці відновили будівництво пологового

У Бобровиці відновили будівництво пологового. Але фірма-підрядник не дуже добре показала себе у Ніжині.

Трохи більше місяця як у Бобровицькій районній лікарні знову почалися будівельні роботи. У планах — звести двоповерхову будівлю, на другому поверсі якої розміститься перинатальний центр вторинного рівня, а якщо простими словами, то пологовий.Бобровицькацентральна районна лікарня

Тендер на будівництво виграла Чернігівська компанія ПП «ВостокБудМонтаж».

— Будівництво розпочалося ще у 1994 році, розповідає Федір Тодоріко, головний лікар Бобровицької центральної районної лікарні. — Та швидко і зупинилося. Відновити вдалося лише цього року. Було внесено корективи до проекту — і роботи розпочалися.

Уже у вересні надійшли перші десять мільйонів державної субвенції. На них зведуть коробку та дах приміщення. Загальна ж сума проекту — 53 мільйони. Будівельна частина становить 30 мільйонів. Десять відсотків від загальної вартості — фінансування з районного бюджету.

— Що буде розміщено на першому поверсі?

— Діагностичний центр- Ми плануємо зосередити в цих приміщеннях усю діагностичну апаратуру, яку має лікарня і яку у подальшому придбаємо. Адже зараз хворим доводиться для обстеження ходити по всій лікарні. А це досить незручно.

На місце, де зараз розміщується пологове відділення, перенесемо гінекологію. А на її місці у майбутньому створимо чисту кардіологію. Планів громадьйо.

— Підрядниками задоволені?

— Побачимо, — Федір Олексійович був небагатослівним. — Зараз на майданчику 18 мулярів. Працюють. Якщо не буде перебоїв з фінансуванням, завершити будівництво плануємо до кінця наступного року.

Сумніви Федора Тодоріко можна зрозуміти. Адже ця ж фірма, «ВостокБудМонтаж», у минулому році виграла тендер на ремонт басейну в Ніжині. Але не встигла виконати в обумовлені строки всі необхідні роботи. Гроші повернулися до бюджету. Оголосили повторний тендер. Кошторис будівництва збільшився. А Ніжинське міське управління освіти подало на компанію до суду.

Марина Забіян, «ВісникЧ» №48 (1647) від 30 листопада 2017

Теги: ПП «ВостокБудМонтаж», Бобровицька районна лікарня, Тодоріко, Марина Забіян, «ВісникЧ»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект