Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Управляючого Ніжинською єпархіею досі не призначили. Онуфрій вибираєУправляючого Ніжинською єпархіею досі не призначили. Онуфрій вибирає

1 листопада минули сороковини з дня смерті митрополита Ніжинського і Прилуцького Іренея (УПЦ МП). Цього дня пройшла Божественна літургія та соборна панахида у Покровському Красногірському жіночому монастирі Черкаської області, на території якого похований іреней.На фото митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, фото з сайту pravlife.org


Ніжинською єпархією досі керує, за сумісництвом, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій.

Згідно зі статутом, нового митрополита призначають на Синоді, який має відбутися до 40 дня від дня смерті. Чому затримка?

— У винятковому випадку призначають пізніше. Мабуть, наш випадок — винятковий, — говорить секретар Ніжинської єпархії отець Валерій (Дашко). — Рішення про те, хто буде новим митрополитом, має прийняти тільки Блаженніший Онуфрій (митрополит Київський і всієї України, Московський патріархат).

— Синоду ще не було. Планується в другій половині грудня. Митрополита Ніжинської єпархії може призначити тільки Блаженніший, — підтвердив секретар Чернігівської єпархії (УПЦ МП) Ігор Підан.

Олена Гобанова, «ВісникЧ» №48 (1647) від 30 листопада 2017

Теги: Амвросій, митрополит, Олена Гобанова, «ВісникЧ»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект