• Брухт ДальнобойСервис


Де ще півдороги від президента?

 

У Носівці, бувшому райцентрі, з минулої осені робили ремонт дороги Т-25 в рамках програми президента «Велике будівництво».Частину дороги, що проходить через Носівку і виходить в бік Мрина, називають «мринський шлях».

— Вся дорога була убита. Машини, що об’їжджають вибоїни і ями, просто упираються в людські паркани. Від лікарні і до виїзду на Мрин 10 кілометрів. На половині дороги восени минулого року поклали прекрасний асфальт. Працювала нова сучасна техніка в рамках «Великого будівництва». Ми дуже раділи! Настелили кілометрів п'ять, решту залишили до наступного року. Мабуть, у зв’язку з погодними умовами, ремонт припинили, — припускає Клавдія Колєснікова, жителька Носівки. — Тобто півдороги заасфальтували і пообіцяли, що навесні така сама буде не тільки до колишнього заводу «Победит», а й на Мрин. Ця дорога мала продовжуватись аж до траси міжнародного значення.

Навесні знов їздила машина з таким самим написом, і стояли неймовірно красиві машини, готові стелити асфальт. Але замість цього почали робити жахливий ямковий ремонт.


Ми гадали: зараз грейдером зніматимуть старий негодний асфальт... Але приїжджає бус, видуває сміття з тих ям і їх просто «латають». Створюють «пральну дошку», по якій їздити неможливо. Були ямки, стали горбики.

Найприкріше і найобразливіше для нашого президента, – що все це під егідою «Будівництво від президента». Дуже негарно і сумно,

— Довжина «мринського шляху» — всього п’ять кілометрів, — поправляє Володимир Ігнатченко, голова Носівської ОТГ.

Дороги у нас багато де страшні. Все одночасно зробити неможливо. Я – найбільш зацікавлений, щоб дорогу зробили. Треба набратися терпіння.

Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №22 (1829), 3 червня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, Носівка, «Вісник Ч», Олена Гобанова

Добавить в:
 
 


Центр Комплект