Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Корейця і серба побили, зв'язали. Долари й авто забралиКорейця і серба побили, зв'язали. Долари й авто забрали

5 листопада у двері будинку 54-річного Джана Чонсіка з села Смолин Чернігівського району постукали. Представились робітниками пилорами. Їм відкрили. Та виявилося, то не роботяги, а розбійники. Троє у масках і з пістолетом. В цей час разом з Чонсіком в будинку, що на виїзді з села, був і начальник виробництва 53-річний Дучік Драгіш з Сербії. Обох побили, зв’язали тим, що під руки попалося: мотузками ременями, скотчем. Забрали чотири тисячі доларів, банківські картки і втекли на автомобілі «Шевролет Аео», який належить корейцю. В Інтернеті Чонсік ще значиться керівником ТОВ «Еко-продукт Ю.К», зареєстрований у Василькові Київської області. Діяльність ресторанів і надання послуг мобільного харчування.Джан вивільнився сам, а потім розв’язав товариша. їх «швидка» забрала до лікарні. На щастя, важких травм у обох не виявилося.

Чонсік живе в Україні вже 20 років. Він з Південної Кореї. За освітою економіст. За розподілом після навчання приїхав до України працювати в компанію «Деу Моторе». Коли вона закрилася, перейшов у посольство Південної Кореї. Потім започаткував власний бізнес. Під час революції Гідності був на Майдані, працював позаштатним кореспондентом корейського телеканалу. У Смолині, окрім пилорами, побудував теплиці, розводить рибу, садить картоплю не в землю, а в тирсу.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1644), 9 листопада 2017 року

Теги: розбійний напад, Джан Чосік, село Смолин, Дучік Драгіш, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект