Сліпий масажист ставить на ноги чернігівців (відео)
Відчувати хворобу на дотик і лікувати в суцільній темряві. У Чернігові сліпий масажист ставить на ноги паралізованих та із постінсультними станами. До незрячого цілителя вишиковуються черги.
Ще стародавні японці обирали масажистами сліпих хлопчиків. А так ми орієнтуємося на тактильні відчуття.
По-філософськи до роботи ставиться Максим Нєгров. Сліпий від народження масажист понад тридцять років працює у цій лікарні. Хвороби він відчуває на дотик. Каже, чутливість – компенсація зору.
«У нас усе, що в лікарні є – це і терапія, і реабілітація. Масаж можна класифікувати як заміну руху», — масажист Максим Нєгров.
На ноги масаж ставить паралізованих і післяінсультних хворих. У фізіотерапевтичному відділенні переконують: такі процедури – не поступаються й сучасному медикаментозному лікуванню.
«Роль фізіотерапії дуже велика. Багато процедур для відновлення руху пацієнтів», — завідувач фізіотерапевтичного відділення Олена Перепелиця.
У цій лікарні масажистів аж п’ятеро. Вони відвідують пацієнтів у палатах і приймають у спеціальних залах. Тут ставлять на ноги і бійців АТО.
Сюжет: Cheline TV
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Максим Нєгров, масажист, Cheline TV




