Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові ветеран АТО розповів, у чому полягає місія сучасної української молоді

У Чернігові ветеран АТО розповів, у чому полягає місія сучасної української молоді

До Дня молоді ЧЕline поспілкувався з яскравим представником цієї вікової групи, що уособлює майбутнє нашої держави. Ярослав Юрченко у свої 25 років – ветеран війни на сході України, громадський активіст і чиновник. Народився в Ніжині, але оскільки батько був військовим, то після частих переїздів родина осіла в Чернігові. Закінчив Харківську юридичну академію ім. Я. Мудрого.Цікавимося, як це – бути молодим, для сучасної молоді з ментального погляду.

«Звісно, немає тих спогадів про Радянський Союз, які так часто чути від наших батьків і старших товаришів. Тобто я почуваюся народженим у повноцінній державі. Незалежній Україні»,- Ярослав Юрченко, ветеран АТО, заступник директора зі зв’язків із громадськістю КП «Паркування і ринок» ЧМР.

На думку Ярослава, молодь зараз зовсім інша. Вони більш вільні у можливостях і бажаннях вибору. І це для них шанс ставати лідерами думки для нового розвитку держави.

«Серед плюсів – те, що нам надано дуже багато свобод. І багато є вибору. Немає цензури як такої, люди можуть розвиватися в тих напрямках в яких вони бажають. Тому я розглядаю потенціал нашої молоді як високий, але їй потрібні умови. Тому що багато достойних молодих людей виїжджають за кордон, бо банально там кращі умови. Тому ми маємо працювати над тим, щоб залишати таку молодь, щоб вона своїм прикладом підтягувала ту молодь, яка більш «бидлувата»,- Ярослав Юрченко, ветеран АТО, заступник директора зі зв’язків із громадськістю КП «Паркування і ринок» ЧМР.

«Просто потрібен час, щоб виросло нове покоління відповідальних людей, які люблять і цінують нашу державу, які працювали б на її благо та благополуччя»,- Ярослав Юрченко, ветеран АТО, заступник директора зі зв’язків із громадськістю КП «Паркування і ринок» ЧМР.

Сьогодні молодь повинна знати не тільки про свої права, яких достатньо, але й не забувати про свої обов’язки.

«Певні якісь обов’язки перед державою як громадянина і перед суспільством. І водночас певні свободи, і певну безпеку, яку гарантує мені моя держава»,- Ярослав Юрченко, ветеран АТО, заступник директора зі зв’язків із громадськістю КП «Паркування і ринок» ЧМР.

Щодо обов’язків. Саме керуючись цим поняттям, Ярослав Юрченко в 2014-му добровольцем пішов на війну.

«Це був 2014 рік. Мені тоді було 18 чи 19 років. Вийшло це досить просто, я ухвалив таке рішення, з огляду на те, що я громадянин цієї держави і я відчуваю відповідальність за її майбутнє. Все досить просто – якщо моя країна незалежна, успішна та благополучна, то так само і я, і мої близькі також у безпеці й у них усе добре»,- Ярослав Юрченко, ветеран АТО, заступник директора зі зв’язків із громадськістю КП «Паркування і ринок» ЧМР.

Не так давно Ярослав Юрченко пробує себе на посаді чиновника. Він відповідальний за імідж одного з комунальних підприємств Чернігова – КП «Паркування і ринок».

«Були проблеми з комунікацією у підприємства, скільки бруду виливалося на підприємство, а жодної відповіді не було. Хоча тут люди працюють, люди порядні. І я вважаю, що ділова репутація повинна бути захищена, і на всілякі випади треба вчасно відповідати, тому що це впливає на всю роботу підприємства»,- Ярослав Юрченко, ветеран АТО, заступник директора зі зв’язків із громадськістю КП «Паркування і ринок» ЧМР.

Здебільшого сучасна прогресивна молодь, на відміну від старших поколінь, не сподівається, що влада чи хтось інший змінить їхнє життя на краще. «Все в наших руках» – гасло кожного нового покоління, притаманне і сучасному.

«Я радив би взагалі всім починати з себе. І коли кожен замислиться, яке місце він займає в цій державі і що він може зробити, тоді, думаю, в усіх все буде добре»,- Ярослав Юрченко, ветеран АТО, заступник директора зі зв’язків із громадськістю КП «Паркування і ринок» ЧМР.

Загалом дедалі частіше День молоді для нового покоління – це не лише нагода погуляти, а ще один момент замислитися над своєю роллю у формуванні нового кращого суспільства.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ярослав Юрченко, День молоді, молодь, Cheline TV

Добавить в: