Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Історія переселенки з Костянтинівки Наталії Наливайко

Історія переселенки з Костянтинівки Наталії Наливайко

 

Масажистка Наталія Наливайко з Костянтинівки у Прилуках - другий рік. Переїхала сюди через повномасштабну війну. Вона розповіла, що одного разу до неї прийшов на масаж її клієнт, який працює у поліції і повідомив, що його дружина з дитиною виїхали. І почав пропонувати поїхати і їй, і саме його вмовляння справили на Наталію враження і вона наважилась на переїзд з рідної Костянтинівки, яка розташована поблизу Бахмута Донецької області. Тож у квітні минулого року Наталія з двома дітьми поїхала на Чернігівщину. Слідом за нею на евакуаційний потяг сіли мама з вітчимом. Через 2 дні після їх від'їзду росіяни обстріляли вокзал у Краматорську, де в тому числі постраждали друзі родини Наливайко.Прилуки костянтинівці обрали не випадково, поїхали туди на запрошення кума Наталії. Він у своєму домі спершу й прийняв переселенців за що Наталя йому досі вдячна.
Останнього разу у Прилуках, звідки родом її чоловіка, жінка була у 2016-му році, а до цього була тут багато разів в ході відвідин родичів чоловіка, та місто Прилуки їй ніколи не подобалось, казала, що ніколи в житті сюди б не переїхала.
Ніколи не кажи ніколи - це тепер головне правило Наталії. А щодо до Прилук, то місто їй полюбилося і тепер дуже їй нагадують рідну Костянтинівку. З часом жінка знайшла собі роботу за фахом. Її друзі поштою переслали їй масажний стіл та приладдя.


Перші 2 місяці у Наталі був депресивний стан, не знала, що робити на новому місці, не знала де буде шукати клієнтів, як почати все з нуля. Та клієнти знайшлися на загальний, лімфодренажний, антицелюлітний масажі ходять до Наталії. З'явились і нові друзі. Найбільше зараз спілкується з жінкою на ім'я Ірина, з якою познайомилась через оголошення, коли шукали хто може заплести афрокіски її доньці Вікторії. А потім Іра в свою чергу записалась до Наталі на масаж, так і заприятелювали.

У Костянтинівку повертатись поки небезпечно, - каже Наталя, гарних новин з рідного міста поки нема. Практично кожного дня у місті прильоти через близьке розташування до Бахмута. Нещодавно розбомбили школу, у якій навчалась жінка.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: переселенка, Наливайко, Прилуки, Костянтинівка, масажистка

Добавить в: