Вулиця Поліська вбереться в асфальт (відео)
Вулиця Поліська в Чернігові вбереться у асфальт. Виконавчий комітет міської ради затвердив рішення на виділення коштів для облаштування інженерно-транспортної інфраструктури даної ділянки дороги.
Асфальтування відбудеться на умовах співфінансування 80/20. Так 80% коштів, а це 492275 гривень виділять з міського бюджету, 20% - це власні та залучені кошти вуличкомом.
Реалізація програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору Чернігова на 2016-2020 роки продовжується. Вулиця Поліська стане третім об’єктом втіленим в рамках програми.
Асфальт покладено вже на вулиці Ривкіна, ведеться будівництво каналізації по вулиці Авіаторів. Повідомляють в управлінні житлово-комунального господарства міської ради.
Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.




