Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігівській області відремонтовано понад 100 км із 143 траси Київ - Суми - Юнаківка

У Чернігівській області відремонтовано понад 100 км із 143 траси Київ - Суми - Юнаківка

 

АКТУАЛЬНО Цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» в Чернігівській області продовжиться масштабний ремонт автомобільної дороги національного значення Н-07 Київ - Суми – Юнаківка. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною. Оновити планується усю ділянку траси по території області — 143 км. На кінець 2021 року понад 102,2 кілометра уже відремонтовано.Задіяні підрядні організації: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада", ТОВ "ШБУ-77" та ТОВ "ДС Пром Груп".

Дорога Н-07 Київ - Суми - Юнаківка оновлюється в межах державного інвестиційного проєкту "Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог".

У процесі капітального ремонту траса, побудована у 1965-1980 роках, приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Так, розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Повністю замінюється конструктив. Він посилений та витриваліший. Проїзну частину дорожники укріплюють з обох сторін ще на пів метра по типу основного покриття, роблять водовідвід, укріплюють узбіччя. Також встановлюють технічні засоби безпеки дорожнього руху, металеве бар’єрне огородження, дорожні знаки, напрямні стовпчики, наносять дорожню розмітку з холодного пластику. Облаштовуються місця зупинки транспорту, в населених пунктах — пішохідні зони та освітлення. У ході робіт проводиться реконструкція мостів, що раніше не відповідали нормам по габаритам та вантажопідйомності.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Велике будівництво, ремонт дороги, Київ - Суми – Юнаківка, траса

Добавить в: