Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Коник-вереда на прізвисько Тюх» — нова дитяча книжка Маргарити Бордонос (відео)

Радио
Радио

«Коник-вереда на прізвисько Тюх» — нова дитяча книжка Маргарити Бордонос (відео)

Цікава казка з яскравими ілюстраціями може навчити дітей бути слухняними – в цьому впевнена письменниця Маргарита Бордонос. Вона намагається якомога більше спілкуватися зі своїми маленькими прихильниками та їхніми батьками, адже саме в родині виховується любов дітей до читання. Свою нову книжку «Коник-вереда на прізвисько Тюх» Маргарита Бордонос презентувала в Чернігівській міській бібліотеці.


 
«Коник-вереда на прізвисько Тюх» — нова дитяча книжка Маргарити Бордонос. Це вже чотирнадцята видана – написаних більше. Вже кілька видань пані Маргарита створює у тандемі з менською художницею Мариною Скоробагатько, і герої, за словами письменниці, оживають. Через свої казки вона прагне виховувати маленьких читачів, так само повчальною є й історія про вередливого Тюха.

Маргарита Бордонос, письменниця: «Це казка про неслухняного коника, який додає багато неприємних хвилин своїм батькам. І ось його вчать, що можна, а що не можна робити. Сподіваюся, що дітям вона сподобається, і вони будуть слухняними і чемними».
 
Маргарита Бордонос намагається якомога більше спілкуватися зі своїми читачами та їхніми батьками. Діти зараз мало читають, і це тому, що так само мало звертаються до книжки їхні батьки, каже письменниця.


Маргарита Бордонос, письменниця: «Я намагаюся зробити все, щоб ця тенденція була зламана, батьки повинні читати, щоб діти мали уяву, щоб розвивалася уява, і мені хочеться, щоб батьки це зрозуміли, що без книжок дуже погано».
 
На презентацію нової книжки, що відбулася в рамках «Майстерні життєтворчості», яка діє в Чернігівській міській бібліотеці імені Коцюбинського, прийшли як шанувальники творчості Маргарити Бордонос, так і ті, хто ще не читав жодної її казки. Анна має двох донечок, саме меншу, трирічну Сніжану, вирішила познайомити з письменницею. Дівчинка не вміє читати, але до книжок тягнеться. Родина приїхала з Донбасу, в Чернігові вже два з половиною роки, і весь це час, каже пані Анна, постійно відвідує бібліотеку – тут і спілкування, і цікаві знайомства, і є можливість привчити дівчат розмовляти українською. Про Маргариту Бордонос багато чули.

Анна Грушко: «Пришли лично пообщаться, посмотреть на автора, поговорить с ней. И ребёнок может сам полистать все книжечки и выбрать такую, которая ей подойдёт, не навязывая, а она сама выберет, посмотрит».
 
Маргарита Бордонос пише не лише дитячі казки, є в неї і «доросла» поезія. Рівно рік тому презентувала її чернігівцям також в «Майстерні життєтворчості» — зустріч назвала «Віршовані пейзажі». Та видати поки не вдається, зараз це не так легко, тому хоче спочатку надрукувати те, що написано для дітей. Тим більше, читачі вдячні, на презентації із задоволенням читали вголос початок казки, аби бути першими, хто ознайомиться з твором. А ще зустріч вийшла не лише літературною, а й музичною – своє мистецтво показували присутнім учні другої музичної школи.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитяча література, Маргарита Бордонос, казка, презентація книги, «Сівер-центр»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект