• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зелена сцена розважала чернігівців на Алеї Героїв


Зелена сцена розважала чернігівців на Алеї Героїв

Весна таки встановила свої права над Черніговом. Каштани цвітуть, асфальт і перехожі на ньому мліють від справжньої травневої спеки, а вечори стоять такі теплі та приємні, що вдома сидіти о цій порі просто непристойно. От і ми не сидітимемо, а підемо до Алеї Героїв, яких уже там майже й не лишилося. І яку, кажуть, в народі вже стали прозивати Зеленою алеєю, в честь Зеленої сцени, що вкотре занурює цієї п’ятниці всіх чернігівців у свою теплу та радісну атмосферу.

Минула п’ятниця зі своєю непередбачуваною погодою прогнала наших фестивальщиків на Вал ховатися ближче до даху на випадок непогоди. А сьогодні на вулиці вже справжнє літо, і всі на своїх звичних місцях.  Для тих, хто на фестивалі уже не вперше, тут все близько і знайомо. Навколо сцени - купа майстрів зі своїм рукоділлям. Столиків, що надає власне Зелена сцена, уже давно на всіх не вистачає, і торгові ряди розтягнулися по всі алеї далеко за межі фестивального простору. Отож, якщо хтось п’ятничного вечора хоче собі придбати зроблену руками по давній традиції ляльку, чи керамічні вироби, а може - просто розписану еко-сумочку чи невеличку іграшку - Вам сюди.

Для матусь, які хочуть показати своїм чадам щось нове та цікаве - є свій майданчик, наданий дитячою студією "Колібрі". Тут дітей сьогодні абсолютно безкоштовно навчають малюванню або ліпці з пластиліну.

Для любителів провести час із книжечкою працює поличка обміну літературою, куди кожне міг здати почитати свої книги і взяти чужі на обмін. В ній активно порпається публіка від школярів до пенсіонерів, вишукуючи щось цікавеньке та звільняючи місце для нових книг. Так що якщо у Вас вдома знайдеться книжечка, якою хочете поділитися - обов’язково приходьте з нею на Зелену сцену наступної п’ятниці.
 

А якщо Ви - злий та ображений на життя пенсіонер, то можна пройти ще кілька десятків метрів, і приєднатися до мітингу із умовною назвою "Банду геть", який проходить на Красній площі, публіку якого і складає по більшості ця категорія населення. Втім, до Зеленої сцени ця подія відношення не має, хоча початок концерту організаторам і довелося затягнути на деякий час, чекаючи, поки всі, хто хоче прогнати банду із Чернігова, розійдуться. Так що перша половина Зеленої сцени проходить під акомпанемент трохи одноманітних лозунгів.

Основних подій фестивалю сьогодні дві. Перша, художня, представляє собою фотовиставку нашого земляка Сергія Кабацького "Пейзаж, портрет, натюрморт". Сам автор, хоч і не вважає себе фотографом, але трохи кокетує, заявляючи, що він просто фіксує те, що бачив навколо. Допитливий погляд фотографа знаходить і виділяє із простору нагромадження фактур, ліній, кольорів, які організують собою дуже строгі і вивірені декорації. Так і чекаєш, що тут має з’явитися ще щось... Але чекати дарма, живих об’єктів на фотографіях Сергія ви не знайдете. Сам Сергій каже, що він лише людина із камерою: "Я просто бачу навколо якісь парадокси і знімаю їх. А люди - вони занадто прості та однозначні у своїх судженнях. Світ, як правило, більш різноманітний, ось цю різноманітність форм я і фотографую".

Ну другою головною подією Зеленої сцени цією п’ятниці став концерт колективу, знайомого усім чернігівцям не з чуток. Запальні та веселі чернігівці із "Jam bubble band" стали тією фішкою вечора, яка наповнила його справжніми безтурботними радощами. Відмітимо, що учасники колективу виступали у вишиванках на честь свята вишиванки, яке відзначається днями в Україні. А ще - поздоровимо земляків із виходом їх дебютного альбому "Бажання по", який вийшов буквально кілька тижнів тому і який можна було придбати тут же поряд зі сценою у організаторів. Ну а як танцювала дітвора перед сценою під ритми "Jam bubble band", я думаю, ви і самі уявити зможете. Під таку музику і у дорослих ноги самовільно йшли в танок, і видно було по багатьох глядачах, як вони стримують себе, щоб не віддатися музиці і не піти у відчайдушний танець. Але ж - не можна, що люди подумають, я ж уже такий дорослий (а). Ну нічого, сезон тільки починається, можливо, і до танців на Зеленій сцені публіка у нас дозріє...

Ну а найпізнішим відвідувачам фестивалю можна було насолодитися переглядом кінофільму під відкритим небом із настанням темряви. Можна сказати, що друга Зелена сцена вивела сезон на свій звичний рівень, і сподіваємося, що дорого його і цього року буде прямою. До нових п’ятничних зустрічей!

Богдан Гуляй

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Теги: Зелена сцена, Сергій Кабацький, "Jam bubble band", Богдан Гуляй

Добавить в:
 
 


Центр Комплект