Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У с. Яблунівка Прилуцького району відкрито відновлене приміщення дитячого садка

У с. Яблунівка Прилуцького району відкрито відновлене приміщення дитячого садка

27 червня в рамках робочої поїздки голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка до Прилуцького району відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення дошкільного навчального закладу «Веселка» у с. Яблунівка, розрахованого на перебування та виховання 42 малюків.

У заході також взяли участь начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський, голова Прилуцької районної державної адміністрації Олег Нестеренко, керівники підприємства «Український аграрний холдинг».
Під час виступу на відкритті закладу керівник області назвав цю подію, яка відбувається напередодні визначного державного свята – Дня Конституції України – наочним підтвердженням конкретних справ місцевої влади, спрямованих на підвищення соціальних стандартів життя людей, запропонованих Президентом України Віктором Януковичем.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що відкриття оновленого дитсадка повертає дітям віру в те, що життя і перспектива на майбутнє є не лише у великих містах, а й в їхньому селі. А попереду ще багато важливих кроків влади по створенню комфортних умов проживання людей у сільській місцевості.

Принагідно Володимир Хоменко висловив подяку керівникам підприємства «Український аграрний холдинг» за конкретні дії не лише у виробничій діяльності, а й за соціальну відповідальність за розвиток населеного пункту, де працює їх підприємство – села Яблунівка.

Він зазначив, що надана ними допомога у відновленні дитсадка – гарний приклад державно-приватного партнерства для всіх районів області і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю бізнесу і влади.
Після урочистого перерізання стрічки гості оглянули відновлений дитячий заклад, поспілкувалися з вихователями та батьками дошкільнят.Прес-служба облдержадміністрації

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: с. Яблунівка, дитячий садок

Добавить в: