чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Головний обласний друкар Володимир Івашко пішов з посадиГоловний обласний друкар Володимир Івашко пішов з посади

Голова правління TOB «Редакційно-видавничий комплекс «Деснянська правда» — таку посаду донедавна займав Володимир Івашко. Редакційно-видавничий комплекс розташований на проспекті Перемоги в Чернігові. Це друкарня та великі площі офісних приміщень. Там же знаходяться редакції багатьох газет, у тому числі «Деснянської правди». Контрольний пакет акцій РВК у обласної ради.

20 квітня збори акціонерів TOB обрали нового голову правління. Фактично зміну керманичів провела обласна рада. На зборах акціонерів були присутні і голова ради Анатолій Мельник, і його заступник Валентин Мельничук.

Головою правління став Микола Вербовий. Миколі Петровичу 37 років. З 2001 року працював головним бухгалтером у «регіоналці» — Чернігівському державному інституті економіки та управління. Свого часу закінчив Сумський сільгоспінститут. Одружений, двоє дітей.

— Володимире Олександровичу, ви були успішним менеджером, під вашим керівництвом РВК стало прибутковим підприємством. У чому ж справжня причина вашого звільнення? Політичні мотиви? Регіонали вижили бютівця?
— Нема політики. Я написав заяву про звільнення за власним бажанням. Ще до зборів акціонерів. На зборах я не був.

— Чому ж у вас виникло «власне бажання»?
— Життя йде, ситуація міняється. Роботи вистачає. Була б шия, а хомут знайдеться.

До приходу в РВК Володимир Івашко був першим заступником голови обласної податкової адміністрації. Його «покровителем» у Чернігові вважали народного депутата від БЮТ Валерія Дубіля. Але в цій ситуації Дубіль не захистив. Старіє, здає позиції?

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №17 (1303)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: друкарня, «Деснянська правда», «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект