Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі 14-річного хлопця на Чернігівщині

Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі 14-річного хлопця на Чернігівщині

 



Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі неповнолітнього хлопця.


23 червня о 18:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу села Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади зник 14-річний хлопець, який пішов на озеро рибалити.

На місце події негайно прибули медики швидкої медичної допомоги, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, співробітники ДСНС.

На жаль, тіло дитини виявили в озері.

Наразі співробітники поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.

Поліція звертається до батьків! Життя вашої дитини - це ваша відповідальність:

  • ніколи не залишайте дітей без нагляду поблизу водойм, навіть якщо дитина вміє добре плавати або водойма здається мілкою;
  • забороняйте купатися у невстановлених місцях - там, де немає облаштованих пляжів і рятувальних постів, а дно річки чи озера не перевірене;
  • контролюйте дозвілля підлітків. Діти віком 12–16 років часто йдуть до води без відома батьків у компаніях, де влаштовують небезпечні ігри або стрибки з містків та обривів.

Джерело: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівщина, утоплення, загибель дитини, підліток, риболовля, водойма, озеро, безпека на воді

Додати в: