GOROD.cn.ua

Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі 14-річного хлопця на Чернігівщині

 



Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі неповнолітнього хлопця.


23 червня о 18:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу села Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади зник 14-річний хлопець, який пішов на озеро рибалити.

На місце події негайно прибули медики швидкої медичної допомоги, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, співробітники ДСНС.

На жаль, тіло дитини виявили в озері.

Наразі співробітники поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.

Поліція звертається до батьків! Життя вашої дитини - це ваша відповідальність:


Джерело: Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівщина, утоплення, загибель дитини, підліток, риболовля, водойма, озеро, безпека на воді