
Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі неповнолітнього хлопця.
23 червня о 18:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу села Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади зник 14-річний хлопець, який пішов на озеро рибалити.
На місце події негайно прибули медики швидкої медичної допомоги, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, співробітники ДСНС.
На жаль, тіло дитини виявили в озері.
Наразі співробітники поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.
Поліція звертається до батьків! Життя вашої дитини - це ваша відповідальність:
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Чернігівщина, утоплення, загибель дитини, підліток, риболовля, водойма, озеро, безпека на воді