Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Воїна з Чернігівщини нагороджено відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України

Воїна з Чернігівщини нагороджено відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України

 

Валентин «Радіо» родом з Чернігівщини. Нещодавно за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою Головнокомандувач Збройних Сил України відзначив його почесним нагрудним знаком "Золотий Хрест".Валентин - протитанкіст роти вогневої підтримки 58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського. Нині разом з побратимами він зустрічає бронетехніку окупантів на останніх сотнях метрів перед позиціями та кидає виклик російським броньованим «хижакам».

«Спочатку я вибігав для пострілів, а потім стріляв прямо з розваленої будівлі. Страху не було, лише азарт, бажання все зробити належним чином. Бо за нами піхотинці, ми не маємо пустити до них ворожу броню. Взаємодія, злагодженість, впевненість один в одному – секрет нашої успішної роботи», - вважає Валентин «Радіо», який отримав своє псевдо за постійні жарти, коментарі подій та психологічну підтримку побратимів.

Воїн підтримує хлопців не лише психологічно. В одному з поєдинків з ворожим танком перебило ноги кулеметнику, який прикривав наших Захисників. Валентин надав домедичну допомогу і виніс побратима з бою у безпечне місце. А днями він вже сам отримав легке поранення у плече, тепер його жарти згадують медики зі стабілізаційного пункту бригади. Після необхідного лікування, воїн знову повернеться до бою.

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нагорода

Добавить в: